Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu Oldu

Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu Oldu

PAYLAŞ

Hitachi Data Systems’ın yeni Türkiye Genel Müdürü, daha önce NCR, Oracle ve EMC gibi dünyaca ünlü markalarda görev alan Cem Fındıkoğlu oldu.

BT sektöründeki 25 yılı aşkın kariyeri boyunca çeşitli yönetim kademelerinde görev alan Cem Fındıkoğlu, son olarak Dell EMC’de Kurumsal ve Orta Seviye Sistemler Bölümü Kıdemli Satış Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

Fındıkoğlu yeni görevinde Hitachi Data Systems’ın Türkiye’deki büyümesini yönlendirecek ve bu konudaki çalışmaları gerçekleştirecek. Hitachi Data Systems’ın genel merkezi ve bölge ekipleriyle de yakından çalışarak Türkiye’nin bölgesindeki büyümesini hızlandıracak.

İlk Hedef Türkiye Bölgesinde Büyütmek

BT sektöründe üstlendiği görevlerle başarılı projelere ve stratejik ortaklıklarla imza atan Cem Fındıkoğlu. Tecrübesiyle Hitachi Data Systems’ın Türkiye’deki iş hacmini artıracak ve pazarı genişletmek üzere çalışmalar yürütecek. Fındıkoğlu ayrıca Dijital Dönüşüm’ün artık bir iş zorunluluğu haline gelmesi. Ve Hitachi Data Systems stratejisinin merkezinde olması nedeniyle bu stratejinin. Türkiye’de de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi doğrultusunda önemli bir rol oynayacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Cem Fındıkoğlu’nun, Boğaziçi Üniversitesi’nde aynı alandan yüksek lisans derecesi bulunuyor.hds-cem-findikoglu


CEVAP VER