Hitachi dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu VSP 5000 ile...

Hitachi dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu VSP 5000 ile karşımızda!

PAYLAŞ
Hitachi VSP 5000

Hitachi VSP 5000, performanstan ödün vermeden yüzde 100 veri erişilebilirliği ve kullanılabilirliği sunuyor.

Hitachi, kuruluşların dijital dönüşüm yolculuklarında rekabet avantajı ve daha iyi iş sonuçları elde etmeleri için tasarlanan dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu Hitachi Virtual Storage Platform 5000’i 4 Mart’ta İstanbul’da düzenlediği etkinlikle tanıttı.

Hitachi VSP 5000 IoT, yapay zekâ, makine öğrenimi ve diğer gelişen teknolojilerle birlikte veri miktarının her geçen katlanarak arttığı günümüzde kuruluşların veri yönetimi ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve veri yönetimine ölçeklenebilir, hızlı ve esnek bir yaklaşım getiriyor.

Huawei yeni nesil kurumsal iş çözümlerini tanıttı

Etkinlikte konuşan ve VSP 5000 ile veri yönetimi kurallarını baştan yazdıklarının altını çizen Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, “Kurumsal veri yönetimi ve depolama alanında akla ilk gelen isim olarak bugün dünyanın en hızlı ve güçlü platformu VSP 5000’in gücünü müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yakından gösterme fırsatı elde ettik. Sunduğumuz çözümlerle en uç noktalardan veri merkezlerine ve buluta kadar verilerinden en iyi şekilde. faydalanmak ve verinin gerçek gücünü açığa çıkarmak isteyen kuruluşlara veri yönetimi ve depolamasına yönelik en iyi altyapı çözümlerini sunmakla kalmıyor şimdi ve gelecekte yaşayabilecekleri tüm zorlukları üstleniyoruz. Satış yapmaktan öte en büyük. amacımız en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini sağlamak. Bunun hem biz hem de iş ortağı ekosistemimizle kuruluşların alabileceği en iyi destek hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayede gerçek toplam sahip olma maliyetlerini en aza indirebilmelerine olanak tanıyoruz” dedi.

Hitachi

Hitachi VSP 5000, her ölçekte her işi yükü için hazır, ölçeklenebilen mimarisi ile kuruluşlara yeni nesil güçlü bir depolama ve altyapı temeli sağlıyor.


CEVAP VER