Hitachi Vantara IDC MarketScape’te obje depolamada lider oldu!

Hitachi Vantara IDC MarketScape’te obje depolamada lider oldu!

Hitachi Vantara

Hitachi Vantara, IDC MarketScape’te üst üste dördüncü defa obje depolamada lider olarak büyük bir başarıya imza attı.

Hitachi Vantara, bugün yaptığı açıklamayla Hitachi İçerik Platformu‘nun International Data Corporation MarketScape: Küresel Obje Tabanlı Depolama 2019 Tedarikçi Değerlendirmesi’nde Liderler Kategorisi’ne seçildiğini duyurdu.

Hitachi Vantara yine lider!

IDC MarketScape raporunu hazırlarken, analistler önde gelen 13 obje tabanlı depolama. sağlayıcısını kapsamlı kalitatif ve kantitatif araştırmalara, tedarikçi ve müşteri görüşmelerine göre değerlendirdi.

Her tedarikçi, ürün stratejisine ve çözüm yeteneklerine göre değerlendirildi. Bu faktörler bir araya getirilerek bir tedarikçinin piyasaya obje tabanlı. bir depolama çözümü sunarken mevcut ve gelecekteki uygulanabilirliği ile başarısının değerlendirmesi için kullanıldı.

Dijital Çalışma Alanı Çözümlerinde Lider Firma: Citrix!

IDC MarketScape raporuna göre; “Hitachi Vantara’nın HCP portföyü, müşterilerine işletmelerinin gereksinimlerini en iyi karşılayacak şekilde, ölçeklenebilir, özelleştirilebilir ve kapsamlı olarak teklifleri seçebilme. esnekliği sunuyor. HCP uygulama teklifi ve Bulut Ölçekleme için HCP, birlikte IoT, medya yönetimi, yapay zeka ve makine öğrenimi kadar içerik depoları için de geleneksel ve yeni nesil iş yüklerini hedefliyor.”

Hitachi Vantara

Raporda, “Ölçeklenebilir ve bulut uyumlu, yönetim ve yönetişim özelliklerine sahip obje depolamanın yanı sıra, güncel ve gelecekteki iş ihtiyaçları. için veri mobilitesi, analitik ve veri erişimi entegre çözümlerine. ihtiyaç duyan müşteriler Hitachi Vantara’nın HCP çözümünü dikkate almalılar” denildi.

Hitachi İçerik Platformu, işletmelerin verilerini kurum içinde ve bulutta akıllı bir şekilde depolamasına, zenginleştirmesine, etkinleştirmesine ve parasallaştırmasına olanak tanıyan gelişmiş, yazılım tanımlı bir obje depolama çözümüdür.

Benzer çözümlere göre düşük sahip olma maliyeti, akıllı veri yönetimi, uyumluluk, otomasyon ve kapsamlı bir iş ortağı ve yetkin üçüncü taraf. uygulamalarından oluşan ekosistemi sunarak, devasa ölçeklenebilirlik ve doğrusal performans ortaya koyar. HCP portföyü, sıkıca entegre. edilmiş, basit ve akıllı bir bulut depolama çözümü oluşturmak için obje depolama, dosya eşleştirme ve paylaşım, bulut depolama ağ geçitleri ile kapsamlı arama ve analitik özelliklerini bir araya getirir.

Çok sayıda geleneksel ve modern kullanım senaryosunu destekler, kullanıcıların veri odaklı. stratejilerini yürütmelerine olanak sağlar ve verilerin son kullanıcılar, uç konumlar, veri merkezleri ve bulut tarafından güvende, ulaşılır, içgörüye ve eyleme döndürülebilir olmasını sağlar.

Hitachi Vantara’nın 2.500’den fazla müşterisini de içererek Liderler Kategorisinde1 üst üste yer alması, dünyanın dört bir yanındaki işletmelere gerçek değer ve yenilikçi çözümler sunmaya devam eden güçlü, sürdürülebilir ve entegre portföyün başarısının önemli bir referansıdır.


CEVAP VER