Huawei AppGallery ile hediyeler dağıtıyor

Huawei AppGallery ile hediyeler dağıtıyor

Huawei AppGallery
Google News Abone Ol

Huawei AppGallery, Yeni Yıl kapsamında tüm katılımcılara mobil internet paketleri ve yeni hediyeler dağıtıyor. İşte çekilişe katılmanın yolu.

21 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 tarihleri arasında sürecek AppGallery Yeni Yıl Kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden “AppGallery ile Yeni Yılda da Hep Kazan” için hazırlanan uygulama listesinden kampanya süresi içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek. Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar her gün bir kere, hediyelerden birini kazanıyorlar. Şanslı Çarkı çevirerek kazanılabilecek ödüller arasında tüm operatörlerde geçerli Aylık 10 GB internet paketi, Haftalık 1 GB internet paketi, Haftalık 2 GB internet paketi, Günlük 1 GB internet paketi, Günlük 500 MB internet paketi ve 100TL değerinde Huawei Online Mağaza hediye çeki bulunuyor. Katılımcılar bu ödüllerden haftada 3 kez kazanım sağlayabilecek. Haftalık 3 kazanma şansı, günde bir kere Çark çevirme ile kullanılabilecek.

Huawei AppGallery

Büyük ödül Mate 40 Pro

Bu hediyeler sonrasında kullanıcılar, kişisel bilgilerini doldurarak, özel çekilişe katılma hakkı kazanıyorlar. Yeni yıl büyük ödülü 5 kişiye HUAWEI Mate 40 Pro, HUAWEI Matebook 14 ve HUAWEI Watch GT 2 Pro‘dan oluşan Huawei hediye seti. Milli Piyango tarafından yapılacak haftalık çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte Birgün Gazetesi’nde yayınlanacak.

Tüm Android işletim sistemli cihazlara açık olan AppGallery uygulama mağazası, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını içeren 18 kategoride uygulama bölümüne sahip. Kullanıcılar isterlerse Huawei’nin Petal Search uygulamasını indirip, tüm kaynaklardan aynı anda uygulama araması da yapabiliyorlar.

AppGallery, her türlü Android işletim sistemli cihaz için buradaki bağlantıdan indirilebilir.

Huawei AppGallery

İlgili Haberler

>> Huawei araç içi akıllı ekranı ile karşımızda! Akıllanmayan otomobil kalmasın!

>> Huawei Mate 40 Pro yorumları ve incelemesi: CANAVAR kamera ve EN İYİ performans


CEVAP VER