Huawei, Huawei Idea Cloud yarışmasını hayata geçirdi

Huawei, Huawei Idea Cloud yarışmasını hayata geçirdi

PAYLAŞ
Huawei, Huawei IdeaCloud

HUAWEI Türkiye AR-GE Merkezi, bulut bilişim özelindeki projelerin teşvik edilmesi ve geleceğe taşınması amacıyla Huawei Idea Cloud yarışmasını hayata geçirdi.

Üniversite öğrencilerinden profesyonellere kadar tüm eko-sisteme açık olan yarışma platformu, geleceğin bulut yazılım ve uygulamalarının gelişimine destek olmayı amaçlıyor.

Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojilerinin gelişimini teşvik eden bir yarışma olarak öne çıkan Idea Cloud, genç katılımcılardan, serbest geliştiricilere ve sektör profesyonellerine kadar uzanan geniş bir kitleyi, yenilikçi bulut bilişim fikirleri ve uygulamaları geliştirmeye davet ediyor.

Idea Cloud katılımcıları yarışmaya birden fazla proje ile de başvuru yapabiliyor. Yarışmacılar; sunum içeriklerinin yanı sıra, projeleri kapsamında hazırladıkları kod ve modellemeleri de sunabilecekler.

7 Temmuz tarihine kadar başvurulabilecek olan Huawei Idea Cloud yarışmasının finalistleri ise 14 Temmuz’da belli olacak. Finalistler 15 – 21 Temmuz arasında proje içeriklerini paylaşabilecek. Kazanan projeler ise 27 Temmuz’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile duyurulacak. “Huawei Idea Cloud” yarışması sonunda birinci olan proje Huawei P30 Pro, ikinci olan proje Huawei P30, üçüncü olan proje ise Huawei Watch GT ile ödüllendirilecek.

Başvuru ve detaylı bilgi için;

https://www.ideacloudhuawei.com/

Google benim işletmem, GoDaddy web sitesi mimarı özellikleri arasına eklendi


CEVAP VER