İndirimli Red Dead Redemption 2 Zamanı

Vahşi batı temalı açık dünya aksiyon oyunlarından hoşlananlara iyi bir haberimiz var. İndirimli Red Dead Redemption 2 zamanı geldi. Oyun, şu an Microsoft Store’da 154,77 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Eğer Xbox platformuna sahipseniz, bu oyunu kaçırmamanızı öneriyoruz.

İndirimli Red Dead Redemption 2 ister misiniz? Oyun, şu an Microsoft Store’da indirimli satılıyor. Üstelik sadece RDR2 de değil. Hem ilk oyunda hem de online tarafta da indirimler var.

İndirimli Red Dead Redemption 2 ve dahası

RDR2, Microsoft Store’da normalde 469 TL’ye satılıyordu. Şu an ise 154,77 TL’ye satılıyor.
Eğer Red Dead Online’ı isterseniz, 159 TL yerine 79,50 TL ödemeniz yeterli.

Eğer hem ilk oyunu hem de ikinci oyunu paket halinde istiyorsanız, öyleyse 563 TL yerine 281,50 TL ödeyebilirsiniz.

Son olarak, ikinci oyunun Ultimate sürümü de şu an 669 TL’ye satılıyor. Bu tarafta bir indirim uygulaması şu an yok.

Detaylar için buraya bakabilirsiniz:
https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/red-dead-redemption-2/BPSWGQBW7R3G/0001

RDR2, Rockstar’ın hazırladığı en başarılı oyunlardan bir tanesi. 2018 yılında PS4 ve Xbox One için satışa sunulan yapım, kısa sürede büyük beğeni gördü ve milyonlar sattı. Sonrasında daha güncel sürümlerini PC, PS4 Pro ve Xbox One X gibi platformlarda gördük.

İndirimli Red Dead Redemption 2 Zamanı

Rockstar, şu sıralar GTA 6 üzerinde çalışmalar yürütüyor

GTA 6, yeni grafikleri ve detaylı açık dünya tasarımıyla 2025 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak. Rockstar Games, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları için satışa sunulacağını doğruladı. Henüz net bir çıkış tarihi ve PC tarafına yönelik bir bilgi ise bulunmuyor.

GTA 6 PC’ye de çıkabilir ama biraz beklememiz gerekiyor

Biraz geçmişe gidecek olursak, GTA 5’in ilk etapta PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için satışa sunulduğunu hatırlıyoruz. Rockstar, bu çıkıştan birkaç sene sonra, oyunu daha iyi görseller ve FPS moduyla birlikte PC’ye de çıkarmış ve milyonlarca oyuncunun gönlünü kazanmıştı.

Rockstar, muhtemelen aynı senaryoyu GTA 6’da da deneyecek. Böylece birkaç sene sonra, en erken 2026 sonuna doğru GTA 6 PC versiyonunu görebiliriz. Tabii mevcut konsol sürümlerine kıyasla daha iyi grafiklerle ve daha iyi online seçeneklerle birlikte.

Yeni detaylar oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler:

>> Yapay Zeka Çip Krizi Geliyor: Apple Ortağı Burayı İşaret Etti