Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023

Instagram Programsız Video İndirme!

Instagram, günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi. Özellikle genç kitle, her gün saatlerini bu platformda geçiriyor. Öte yandan bu platformu ticari amaçla kullananlar da çok fazla…

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023: İsminizi göstermeden gizli bir hesabı takip edebilmek

Glassagram, anonim olarak herhangi bir Instagram hesabına erişmenizi ve hesaptaki paylaşımları takip edebilmenizi sağlayan çevirimiçi bir uygulama. Takip etmek istediğiniz hesabın açık ya da herkese kapalı olması önemli değil. Siteye görmek istediğiniz Instagram hesabının linkini eklemeniz ve adımları takip etmeniz yeterli. Böylece bir nevi gizli bir Instagram hesabını hack’leyerek içeride olup biteni gizlice görme şansını elde etmiş oluyorsunuz.

Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023: PC’ye ya da telefona keylogger kurularak hesap ismi ve şifre bilgisini takip etmek

Keylogger’lar, PC’lerdeki klavye tuş vuruşlarını takip edebilir. Bu sayede PC’de Instagram’a login olan biri, farkında olmadan kullanıcı adı ve platform şifresini de arka planda kayıt ettirmiş olacaktır.

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023: Şifreyi tahmin ederek bulmak

Eğer tanıdığınız birinin şifresine erişmeye çalışıyorsanız, sevdiği şeylerden yola çıkarak tahminler yürütebilirsiniz. Sevdiği çiçek, evcil hayvanının ismi, lakap gibi. Öte yandan çoğu kullanıcı, pek çok platformda aynı şifreyi ya da benzerlerini kullanıyor. Eğer bir tanesini biliyorsanız, diğerlerine de erişim mümkün olabilir.

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023

Instagram Şifre Kırma Yöntemleri 2023: PC’deki kayıtlı şifrelere erişmek

Kullanıcılar, genelde şifrelerini “kaydet” seçeneğiyle PC’lerine kaydeder. Böylece her seferinde şifre girmek zorunda kalmaz ve hızlıca giriş yapabilirler. Ama o PC’ye yetkisiz biri erişirse, hele bir de donanımlı biriyse, kayıtlı şifrelerin bulunduğu klasörü keşfedebilir ve şifreleri çalarak pek çok hesaba erişebilir.

Hack, genellikle olumsuz bir kelimedir ve birinin şifresine gizlice erişmeye kalkışmak, haliyle can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Öte yandan, örneğin sosyal medyada çocuğunu kontrol etmek isteyen bir ebeveyn de “güvenlik” amaçlı olarak bu tip yöntemlere başvurabiliyor.

Yine de, “Instagram hesabını şu kadar paraya hack’leyebiliriz, şuraya tıklarsanız hesabı ele geçirebilirsiniz.” gibi iddialarda bulunan ve sizden para isteyenlere itibar etmemenizde yarar var. Çok daha ciddi zararlarla karşılaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Huawei Ücretsiz HarmonyOS 4 Duvar Kağıtlarını İndirin