İnternetten İhtiyaç Kredisi


Enpara.com müşterileri, şubeye gitmek zorunda kalmadan, Enpara.com internet şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, dosya ve sigorta masrafı olmadan, kefilsiz, teminatsız, düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.  

Türkiye’yi masrafsız dijital bankacılık ile tanıştıran Enpara.com, müşterilerine şubeye gitmeden, hiçbir masraf ödemeden, belgesiz, kefilsiz, düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Enpara.com’lular, internet şubesi üzerinden başvuru yaparak aylık yüzde 1,09 faiz oranı ile 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabiliyor ve  36 aya kadar vade ile eşit taksitler halinde geri ödeyebiliyor.

enpara_logo_300dpi.jpg

Enpara.com müşterisi olmayanlar ise, başvurularını Enpara.com web sitesinden yapabiliyorlar. Başvurularının olumlu sonuçlanması halinde, kısa bir süre içerisinde müşteri danışmanları tarafından adreslerinde ziyaret edilip, öncelikle Enpara.com müşterisi oluyor, bu aşamadan sonra, Enpara.com internet şubesi üzerinden kredilerini onaylayarak kullanmaya başlıyorlar.

Hizmete girdiği Ekim 2012’den bu yana 175.000 müşteriye ve yaklaşık 3,5 Milyar TL’lik mevduat hacmine ulaşan Enpara.com, bankacılık sektöründe ilk ve tek olan hizmet anlayışını sürdürüyor. Fiziksel şubeleri kullanmadan, sadece dijital kanallar (internet, mobil, ATM ve çözüm merkezi) üzerinden bankacılık hizmeti veren Enpara.com, bu sayede sağladığı maliyet tasarrufunu her alanda avantaj sağlayarak müşterileriyle paylaşıyor.

Vodafone, Hayat Su Dolaplarında Verimliliği %25 Artırıyor