IP Telefonda Üstün Kalite ve Zarif Tasarım

IP Telefonda Üstün Kalite ve Zarif Tasarım


Dünyanın ilk iki IP telefon üreticisi arasında bulunan Yealink’in üstün kaliteli ve zarif tasarıma sahip IP telefon serisi T4, Bircom güvencesiyle satışa sunuldu. Ürünleri 140’ı aşkın ülkede iş dünyasının öncelikli tercihleri arasında yer alan Yealink’in T4 serisi, kullanıcıların beklediği ergonomik tasarımı ve estetik şıklığı eksiksiz sunuyor.

 Uygun fiyatıyla öne çıkan Yealink T4 serisi, HD kalitesinde ses sunan dört farklı modelden oluşuyor. Serinin en yenilikçi modeli olan T48G, 800×480 piksel çözünürlüğe sahip 7 inçlik dokunmatik renkli ekranıyla, tabletin pratikliğini IP telefonun konforu ile buluşturuyor.

Yealink+T4

 Şık metalik görüntüsüyle saydam kristal ekranı bütünleştiren T4 serisi IP telefonlar, müdahale ve kazalara karşı dayanıklı, kırılmaz yapıları gibi, yaşamı kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Çizilmelerden etkilenmeyen yüzey, ayna görünümüne sahip ekran ve ahize kablosunun düğümlenmemesi gibi son derece ince düşünülerek hayata geçirilen ayrıntılar da, Yealink’i sınıfındaki diğer ürünlerden ayırıyor.

 Ofislerdeki kağıt kullanımını azaltmayı hedefleyen Yealink, programlanabilir tuşların her birine birden fazla fonksiyon atanabilmesinin önünü açıyor. Bu sayede telefon numaralarını defterlere kaydetmeye gerek kalmazken, üretkenlik de en üst seviyeye çıkıyor.

 Bluetooth modülü sayesinde Bluetooth kulaklıklarla da uyumlu çalışabilen T4 serisi, çalışanlara ofis içinde hareket özgürlüğü sağlıyor.

Gigabit Ethernet hızıyla iletişim kurulabilen üç modele sahip Yealink T4 serisinin HD ses özelliği görüşmelerin kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

Dünyanın en önemli kurumsal teknoloji etkinlikleri arasında yer alan ITEXPO 2014’de En İyi KOBİ Çözümü Ödülü’ne layık görülen Yealink T4 serisi, Türkiye’de Bircom güvencesi ile satışa sunuluyor.

E-DÖNÜŞÜMÜN LİDERİ BANKACILIK VE FİNANS SEKTÖRÜ OLACAK


CEVAP VER