iPhone Assassin’s Creed Mirage Oyununa Kavuşuyor Tarih Belli Oldu

iPhone Assassin's Creed Mirage

iPhone Assassin’s Creed Mirage oyununa yakında gelecek. Ön sipariş için satın alınabilir hale geldi. İşte uzun süredir beklenen o oyun!

Ubisoft, uzun soluklu Assassin’s Creed oyun serisinin en yeni oyunu olan Assassin’s Creed Mirage’ın iPhone ve iPad’e indirilebileceğini duyurdu. Şirketin yaptığı LinkedIn gönderisinde, oyun deneyiminin sezgisel, rahat ve ilgi çekici olması için dokunmatik ekran kontrollerinin geliştirildiğini belirtti. Burada uzun süredir RTX destekli yükske grafik birimi isteyen oyunların iPhone modellerinde Ultra ayarlarda rahatlıkla oynanabildiğini gördük. Yakında Assassin’s Creed Mirage oyununun da iPhone’a gelmesi ile beraber el konsollarının yavaş yavaş rafa kaldırılacağını öngörüyoruz. İşte detaylar.

iPhone Assassin’s Creed Mirage Oyununa Kavuşuyor Tarih Belli Oldu

iPhone Assassin's Creed Mirage

Mirage, bu popüler oyun serisinin mobil platformlara taşınan ilk oyunu olma özelliğini taşıyor. Assassin’s Creed Mirage, geçen yıl konsollara ve PC’ye çıkış yapmıştı ve şimdi mobil cihazlara geliyor. Oyun, Assassin’s Creed serisinin uzun tarihinde önemli bir yere sahip olan ve heyecanla beklenen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle, Apple’ın iPhone 15 etkinliğinde tanıtılan ve uzun bir bekleyişin ardından sonunda oyuncularla buluşacak.

Oyun, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max ve M1 yongalarıyla çalışan tüm iPad’lerle uyumlu olacak. Ancak, şu anda M serisi Mac’lerle uyumluluk konusunda bir açıklama yapılmadı. Assassin’s Creed Mirage, App Store’da ön siparişe açık ve 6 Haziran’da resmi olarak kullanıma sunulacak. Oyunu şimdiden ön sipariş verenler, yayınlandığında otomatik olarak indirilecekler. Ancak, biraz beklememiz gerekebilir çünkü App Store’un şu anda 10 Haziran olarak gösterdiği bir tarih var.

Bu erteleme, lansmanın WWDC 2024’e denk gelmesinden kaynaklanıyor gibi görünüyor, ancak Apple ve Ubisoft arasında kesin bir açıklama yapılmadı. Assassin’s Creed Mirage’ın mobil platformlarda sunulması, oyuncular için heyecan verici bir gelişme olarak karşılanıyor ve oyunun ne kadar başarılı olacağı merakla bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni oyundan sonra iPhone’a gelecek olan yüksek grafik birimi isteyen oyunlar hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Videolarını Gönderme Hatası: Kullanıcıların Karşılaştığı Sorunlar