iPhone’u Kablosuz Ekstra Pille Şarj Etmek İster Misiniz?

Telefon Kayıt Fiyatları

Günümüz akıllı telefonları, pek çok ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayabiliyor. “Hangi özelliği daha iyi olsun isterdiniz?” diye sorulduğunda ise, pek çok kullanıcının cevabı, “Daha uzun pil ömrü” şeklinde olacaktır. Diyelim ki bir iPhone 14 telefonunuz var ve tüm gün korkusuzca kullanmak istiyorsunuz… Öyleyse kablosuz şarj özellikli taşınabilir bir pil alabilirsiniz. Evet, doğru duydunuz.

HaloLock 10,000mAh Kickstand Wireless Power Bank, aslında isminde pek çok detayı veren bir ürün. Kısaca açıklamak gerekirse, iPhone telefonlarınızda kablosuz şarj istasyonu olarak kullanabileceğiniz bir pil bu. Hem de tam 10 bin mAh kapasiteye sahip. Tam da iPhone 14 telefonunuz için diyebiliriz.

Hangi iPhone telefonlara destek veriliyor?

Ürünün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği var. Bu ürün aracılığıyla iPhone 12, 13 ve 14 serisine mensup akıllı telefonları, koruyucu kılıf olmadan rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Öte yandan, 12 ve 13 serisi telefonlarda, MagSafe ya da HaloLock koruyucu kılıflar kullanıyor olsanız dahi yine bu kablosuz şarj istasyonunu kullanabilirsiniz.

Ürün, telefonunuzu hem dikey hem de yatay olarak konumlandırarak kablosuz şarj etmenize ve o esnada da kullanımınızı sürdürmenize imkân sunuyor. Üzerinde yer alan güçlü manyetik yapısı sayesinde cihazınızla adeta yapışıyor. Böylelikle cihazınızı 7.5w hızla kablosuz olarak şarj edebiliyorsunuz. İsterseniz kablolu şarj seçeneğini de işaretleyebilirsiniz. Böylece 20w kablolu ama hızlı şarj değerinden faydalanabilirsiniz.

Ürün, mini bir standa da sahip. Böylece telefonunuz bağlıyken masaya konumlandırabilir ve özellikle izleme deneyimlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, beraberinde Type-C bağlantı kablosu da geliyor. Böylece aynı anda 2 cihazı şarj etme şansınız oluyor; bir tanesini kablosuz, bir tanesini de kablolu olarak.

iPhone 14'ü Kablosuz Ekstra Pille Şarj Etmek İster Misiniz?

HaloLock 10,000mAh Kickstand Wireless Power Bank’i iPhone telefonunuzun arka tarafına yerleştiriyorsunuz ve güzel bir tarafı, kamera kurulumunu ve kamera açısını olumsuz yönde etkilemiyor oluşu. Böylece fotoğraf ve video çekim süreçlerinizi de sorunsuz devam

Eğer bir iPhone telefonunuz varsa, hatta yakın dönemde çıktığı için güncel bir tercih yaparak iPhone14 satın aldıysanız, bu ürüne de göz atmanızda yarar var diye düşünüyoruz. Cihazın 60 dolarlık fiyat etiketi bulunuyor. Daha fazla detay için resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Yeni Call of Duty Oyunları PlayStation’a Gelecek mi?