İşNet Genel Müdür Yardımcılığına Aytül Sepetci atandı

Google News Abone Ol

Türkiye bilişim pazarında, kurumsal iletişim ve haberleşme hizmetleri sunan İşNet yeni Genel Müdür Yardımcısı Aytül Sepetci oldu.

1999 yılından bu yana İşNet ‘in çeşitli bölümlerinde çalışarak deneyim kazanan Sepetci, son dört yıldır da direktör olarak görev yapıyordu.

1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Aytül Sepetci, 1998 yılında Marmara Üniversitesi’nin MBA programını tamamladı.

İş hayatına 1997 yılında Toprak İlaç’ın üretim planlama bölümünde başladı. 1999 yılında Pazarlama Uzmanı olarak başladığı İş Net’te sırasıyla Pazarlama Müdür Yardımcısı, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürlüğü ve son olarak da Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü görevlerini yürüttü.isnet1463939277

29 Eylül 2016 tarihinde de İş Net’in Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. Sepetci yeni görevinde; İşNet bünyesindeki direktörlüklerin tümünden sorumlu olacak.

Sepetci bu noktada İş Net’in misyonu ve vizyonu ışığında şirket yönetimi ile ilgili tüm konularda genel politikaları ve stratejileri belirleyecek ; aynı zamanda İş Net’in kurumsal kimliğinin yaygınlaşması ve pazar payının artması yönünde üst düzey ilişkileri yönetecek.

İşNet Hakkında:

İş Net Türkiye İş Bankası’nın yüzde 100 iştiraki olarak 1999 yılında kuruldu. Kuruluşuyla birlikte internet servis sağlayıcılığı alanında ön plana çıkan İş Net, ilerleyen teknoloji ve büyük bir hızla yaygınlaşan internet altyapısının gelişimine paralel olarak; kurumlara iletişim ve telekomünikasyona dayalı diğer hizmetleri de sunmaya başladı. “Türkiye’nin Yeni Nesil Telekom Operatörü” olarak hizmet veren İş Net’in Türk Telekom, GSM ve Yurtdışı Telekom operatörleriyle yapmış olduğu ara bağlantıları, 7×24 kesintisiz erişim imkanı, İstanbul’da iki adet yedekli hizmet veren IP tabanlı uydu HUB istasyonu ve Türkiye’nin 81 ilinde MPLS tabanlı POP noktası bulunuyor. Şirket söz konusu altyapısıyla farklı sektörlerde hizmet veren her ölçekteki şirkete ve kamu kurumlarına geniş bir yelpazede çözüm sunuyor.
http://www.isnet.net.tr/


CEVAP VER