İşte Netflix Türkiye, Ağustos takvimi: Bomba içerikler geliyor!

Netflix Türkiye Ağustos

Netflix Türkiye, Ağustos ayında yayınlanacak dizi ve filmler belli oldu. İşte Ağustos ayında karşımıza çıkacak içerikler.

Netflix Türkiye, Ağustos ayında yayınlanacak olan, dizi ve filmlerini yayınladı. Genel olarak listeyi incelediğimizde, içerik sayısının bu ay için az olduğunu görmekteyiz. Fakat içerik olarak baktığımızda, beklenen dizi ve filmlerin Ağustos ayında yayınlanacağını görüyoruz. Özellikle yeni sezonu sabırsızlıkla beklenen dizilerin, bu ay karşımıza çıkacağını görmekteyiz. İşte Netlix Türkiye Ağustos takvimi.

İşte Netflix Türkiye, Ağustos takvimi: Bomba içerikler geliyor!

1 Ağustos tarihinde karşımzıa çıkacak olan 44 Kedi (44 Cats) isimli çocuklara yönelik bu yapım, üçüncü sezonu ile karşımıza çıkacak. 1 Ağustos tarihinde yayınlanacak bir diğer içerik ise, bir Kore yapımı film olarak karşımıza çıkıyor I Missed You isimli bu film, 1 Ağustos itibariyle Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

3 Ağustos tarihinde karşımıza çıkacak olan uyuşturucu konulu bir belgesel olan Shiny_Flakes: 19’unda Uyuşturucu Baronu, seyirciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. 3 Ağustos’ta karşımıza çıkacak bir diğer yapım ise, mistik olayları konu alıyor. Çok Gizli UFO Projeleri (Top Secret UFO Projects: Declassified), 3 Ağustos tarihinde yayınlanıyor.

4 Ağustos tarihinde ise Paris Hilton’un YouTube üzeirnde yapmış olduğu programın devamı şeklinde yayınlanacak. Bildiğimiz üzere Paris Hilton, YouTube’da yayınladığı programında, yemek hünerlerini sergiliyordu. 4 Ağustos’ta ise Cooking with Paris isimli program ile Netflix’de karşımıza çıkacak.

Eskimeyen efsane olarak karşımıza çıkan Shaman King, 9 Ağustos tarihinde Netflix kullanıcıları ile buluşacak. Genel olarak incelediğimizde, son zamanlarda animelerin Netflix’de bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Muhtemelen önümüzdeki yıllarda daha çok anime yapıtlar karşımıza çıkacaktır.

Netflix Türkiye Ağustos

23 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan The Witcher: Kurt Kabusu, uzun süredir beklenen yapımlar arasında bulunuyor. Witcher efsanesinin anime versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan bu yapıt 23 Ağustos tarihinde Netflix kullanıcıları ile buluşacak. Anime severlerin bu yapımı sabırsızlıkla beklediğini söyleyebiliriz.

İlgili Haberler:

>> Netflix En Fazla İzlenen İçerikleri Sonunda Açıkladı: 2021 Yılı Kazananı Belli Oldu

>> En Sevilen Yapımlardan Hızlı ve Öfkeli 9 Dudak Uçuklatan Hasılat Rakamına Ulaştı (Video)