Just Cause iOS ve Android için geliyor! Aksiyon şimdi mobilde!

Just Cause iOS ve Android için geliyor! Aksiyon şimdi mobilde!

Just Cause
Google News Abone Ol

Aksiyon tutkunlarının bayıla bayıla oynadığı Just Cause, konsol ve PC’den sonra şimdi de iOS ve Android platformları için geliyor.

Yılın oyununun seçildiği The Game Awards’da SQUARE ENIX, Just Cause evreninde, mobil platformlar için özel olarak tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir aksiyon macera oyunu olan Just Cause: Mobile’ı duyurdu.

Oyun açıklamalara göre; 2021’de Android ve iOS’ta piyasaya sürülecek. Windows ve konsollar için 2006 yılında çıkan ilk oyunun ardından serinin 4. oyunu 2018 yılında çıkmıştı. 5. oyun için henüz detay paylaşmayan firma görünüşe göre 2021’de mobile odaklanacak.

SQUARE ENIX oyun ile ilgili olarak; “Oyun, aksiyon dolu tek oyunculu ve çok oyunculu deneyimler sunacak. Hareket halindeyken bir kavga, kayma ve atış deneyimi yaşatacak.” ifadesini kullandı.

Tek başınıza oyun sırasında düşmanlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak donanım ve yükseltmeler almak için çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla takım kurabilir ve rekabetçi çok oyunculu ve ortak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Sıralamalarda yükseleceğiniz, dizinin en sevilen Just Cause karakterleriyle ittifaklar kuracağınız ve düşman kuruluşu Darkwater’a karşı yoğun görevler üstleneceğiniz yepyeni bir tek oyunculu hikaye kampanyasını deneyimlemeden önce kendi karakterinizi yaratmanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyacak.

Just Cause: Mobile’da dört farklı oyun modu bulunacak. Bunları aşağıda sizler için listeledik.

1- Just Cause Hikayesi

Just Cause evreninde geçen yepyeni bir aksiyon dolu hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Ajansın gizli programı Firebrand’ın bir üyesi olarak, büyük açık dünyadaki yerleri keşfedecek ve Darkwater güçlerini ele geçireceksiniz.

2- 30 kişilik Multiplayer modu

Hızlı tempolu Just Cause çok oyunculu olarak da oynanabilecek. 10 oyuncudan oluşan üç takım, patlayıcı silah ve araç cephaneliğini kullanırken genişleyen bir haritada savaşırken üsleri güvenceye almak ve puan kazanmak için savaşacak. Oyuncular ayrıca büyük ödüller kazanmak için takım arkadaşlarıyla klanlar oluşturabilecek.

3- CO-OP Modu

Oyuncuların düşmanları alt edeceği zorlu görevleri tamamlamak için 4 oyunculu bir kadro ile takım oluşturabileceksiniz. En iyi teçhizatı seçin ve ağır tanklar ve zırhlı mekanizmalar gibi zorlu düşmanlarda yolunuzu patlatın.

4- Mücadele modu

Becerilerinizi test etmek için ekstra bir meydan okuma modu bu oyunda da yer alıyor. Meydan Okuma Modu, yıkıma neden olmaktan en iyi tur süresini elde etmeye kadar değişen üç farklı zorlukta yüksek puanlar elde etmenizi sağlayacak. Destruction, Wingsuit ve Race görevlerini tamamlayarak karakteriniz için ekstra ödüller kazanabileceksiniz.

İlgili Haberler

>> Cyberpunk 2077 Oyununun Korsanı Çıktı İşte Tüm Detaylar

>> Cyberpunk 2077 Oyuncu Rekoru Kırdı: İşte Merak Edilen Herşey (Video)


CEVAP VER