Kablosuz kulaklık OPPO Enco W31 Türkiye’de!

Kablosuz kulaklık OPPO Enco W31 Türkiye’de!

OPPO Enco W31

Kablosuz kulaklık OPPO Enco W31 Türkiye’de 599 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Bakalım bu yüksek fiyatın karşılığında ne sunuluyor?

OPPO’nun yakın zamanda tanıttığı kulak içi tasarıma sahip kulaklık modeli OPPO Enco W31, OPPO‘nun ‘yenilikçi, yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü kullanıcı deneyimleri getirme’ misyonunun bir parçası. Çoğu akıllı telefon ile uyumlu olarak çalışan kulaklık, frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlar kullanıyor.

>> Ucuz Telefonlara Zam Kapıda. MIUI 12 Çıktı, Oppo Find X2 İnceleme, En İyi Akıllı Telefon Listesi ve çok daha fazlası. İşte Geçtiğimiz Haftanın Gündemi

En aktif ve dinamik kullanıcılara ayak uyduran Enco W31, su ve toz direnci ile de farkını ortaya koyuyor. Rüzgardan dolayı oluşan hışırtılı sesleri engelleyen kulaklığın her iki tarafında iki adet dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması mevcut.

Müzik tarzına göre ses modu seçiyor!

OPPO Enco W31 kulaklıkta tercih edilen müzik tarzına göre iki farklı ses modu bulunuyor. Pop ve klasik müzik dinlemeyi tercih edenler. için frekans aralığında. sesi eşitleyen bir denge modu, rock ve EDM tarz müzik dinleyenler için de düşük frekansları artıran bir bas modu kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Beyaz renge sahip Enco W31 model kulaklıklar, 599 TL fiyatıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

Oppo


CEVAP VER