Kariyeriniz Yükselmeye Buradan Başlıyor

Kariyeriniz Yükselmeye Buradan Başlıyor

PAYLAŞ

Dünyanın herhangi bir yerinde ve şirketinde BT alanında kariyer edinmek isteyen profesyonellerin ilk durağı olan BT Eğitim, Türkiye’nin lider Cisco Eğitim İş Ortağı olarak tanınıyor. BT Eğitim, Cisco sertifikalı mesleki eğitimlerin yanı sıra, Cisco teknolojileri alanında danışmanlık, teknik destek, satış öncesi ve sonrası hizmetleri de veriyor. Bu çerçevede Türkiye’nin en büyük şirketleri ve kamu kurumları ile dünyanın lider şirketlerinin iletişim, veri merkezi ve güvenlik altyapılarına imza atıyor.

Şirket, Türkiye’deki kamu kurumlarının yüzde 60’tan fazlasının ve Türkiye’nin ilk 500 şirketinin yüzde 70’e yakınının bilgi teknolojileri altyapı kurulumlarını sağlıyor ve eğitimlerini veriyor. BT Eğitim’in sunduğu en önemli avantaj da işte bu noktada ortaya çıkıyor: Akademik düzeydeki bilgi ile sahada elde edilen benzersiz deneyimler bir arada sunuluyor. BT Eğitim, gerek global çapta ödüllü eğitmenleri ve son teknoloji laboratuvarları, gerekse gerçek saha deneyimlerini içeren “case study” içerikli eğitimleriyle bugün sektörde haklı bir üne sahip.

Kariyerinde zirveye oynamak isteyenlerin güvendiği adres olmayı başaran BT Eğitim, bugüne dek 60 öğrencisinin CCIE sınavını geçerek bu sertifikasyonu elde etmesine yardımcı oldu. Bir eğitim kurumunun güvenilirliğini ve kalitesini ortaya koyan bu başarının yakınına ulaşabilen bir başka eğitim kurumu olmadığını da belirtmek gerek. Bunun yanında BT Eğitim, kurulduğu günden beri ise 8.000’den fazla bireysel ve 4.000’den fazla kurumsal eğitim vermiş bulunuyor.BT eğitim

Ödüller de BT Eğitim’i İşaret Ediyor

Bilgi teknolojileri alanında kariyer sahibi olmak ya da mevcut kariyerinde yükselmek isteyen tüm profesyoneller için, eğitim alacakları kurumun donanım altyapısı kadar, eğitmen kadrosunun donanımlı olması da büyük önem taşır. Bu gerçeğin bilincinde olan BT Eğitim, son iki yılda yaptığı 2 milyon doların (GPL) üzerindeki teknoloji yatırımı kadar, Türkiye’nin en çok CCIE ve CCSI sertifikalı eğitmenine sahip (13 kişi) Cisco Eğitim İş Ortağı olması ile de haklı olarak övünüyor. Ancak, şirket yakın zamanda bu övünçlere birkaç tane de ödül eklemiş bulunuyor.

Kurulduğu günden bu yana pek çok ödüle layık görülen BT Eğitim, bu yılın mart ayında Los Angeles’ta düzenlenen Global Eğitim İş Ortağı Konferansı’nda (Global Learning Partner Conference), EMEAR Bölgesi’nde Yılın Eğitim Kurumu ödülüne layık görüldü. Dahası aynı etkinlikte BT Eğitim’in üç eğitmeni de, bir Cisco eğitmenine verilen en yüksek onur olan, “Quality Instructor Award” ile ödüllendirildi. Global çaptaki ödüllerin ardından, BT Eğitim’in mayıs ayında Antalya’da düzenlenen Cisco İş Ortakları Zirvesi’nden de ödülle dönmesi elbette sürpriz olmadı. BT Eğitim, Türkiye’de de İş Birliği dalında Yılın Eğitim İş Ortağı ödülü ile onurlandırıldı.

İTÜ’den BT Eğitim’e, 3’ten 44’e,

Bugün Ankara ve İstanbul ofislerinde toplam 44 çalışanıyla hizmet veren BT Eğitim, 2001 yılında Bülent Morten tarafından, üç kişilik bir ekiple kuruldu. Ancak, BT Eğitim’in kökleri, 1999 yılında yine Bülent Morten’in yönetiminde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde kurulan Cisco Networking Academy Programı’na dayanıyor. Program o dönemde CCNA (Cisco Certified Network Associate) sertifikasının yanı sıra ağ teknolojileri konusunda çalışacak kişilere mesleki eğitim verme amacı ile kurulmuştu. Programın gördüğü büyük ilgi sonucunda, katılımcılara sağlanan eğitim kalitesini üst seviyelere taşımak için gereken esnekliğe ve geniş imkan kabiliyetine sahip olma ihtiyacı ise, 2001 yılında BT Eğitim’in kurulmasına yol açtı. BT Eğitim, bugün son teknoloji laboratuvarları, her sektörden deneyime sahip ekibi ve ödüllü eğitmen kadrosuyla bilgi teknolojileri alanında kariyer yapmak ya da mevcut kariyerinde yükselmek isteyen tüm profesyonellerin yanında bulunuyor.

 

 

 


CEVAP VER