Kaspersky Lab bayi ağını genişletiyor

Kaspersky Lab bayi ağını genişletiyor

PAYLAŞ

Kaspersky Türkiye, küçük ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmış olan Kaspersky Small Office Security ürününü son kullanıcıya ulaştıran bayi ağını genişletti. 80 yeni bayinin katıldığı bir organizasyonla Kıbrıs’ta düzenlenen toplantıda Kaspersky Small Office Security’nin özellikleri, avantajları ve Türkiye’deki operasyonu bayilere anlatıldı.

Kasperksy Lab, Türkiye pazarına verdiği büyük önem doğrultusunda yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. 15-17 Ocak tarihlerinde Kıbrıs’ta Merit Park Otel’de düzenlenen bayi toplantısında, Kaspersky Lab; Türkiye’de KOBİ’ler için tasarlanmış olan Kaspersky Small Office Security ürününü anlattı.

Bayi toplantısına yeni bayiler yoğun bir katılım ve ilgi gösterdi. 80 yeni bayinin katıldığı toplantıda, Kaspersky Small Office Security ürününün avantajları detaylı bir şekilde katılımcılara aktarıldı. İnteraktif bir ortamda geçen toplantıda bayiler de ürünle ilgili sık sık sorular sorarken, bu ürüne dair heyecan duyduklarını ve pazarda satmaya çok istekli olduklarına dair geri bildirimlerini Kaspersky Lab yetkililerine aktardılar.

SONY’DEN YENİ 4K HDR TV YELPAZESİ


CEVAP VER