Kaspersky Lab ve ZyXEL Güçlerini Birleştirdi

ZyXEL Communications ve Kaspersky Lab ZyXEL’in yakın zamanda tanıttığı yeni nesil UTM güvenlik duvarlarının Kaspersky Lab’ın zararlı yazılım engelleme teknolojileriyle entegre edildiğini duyurdu.

USG serilerinin her biri, sistem yöneticilerinin performans ve hizmet kalitesinden ödün vermeden ağlarında en yüksek güvenlik seviyesini elde etmelerini sağlayan Kaspersky SafeStream II teknolojisiyle donatıldı.

Kaspersky Lab’ın bulut özellikli güvenlik zekasının tüm avantajlarından faydalanan SafeStream II, ağ trafiğindeki en tehlikeli ve yaygın zararlı yazılımları kablo hızıyla filtreleyebiliyor. Kaspersky SafeStream II ile destelenen ZyXEL ağ geçitlerinin başarıyla engellediği tehditler arasında virüsler, solucanlar, Trojanlar, sıfır günü kodları, zararlı web siteleri ve zararlı HTML komut dosyaları ve zararlı mobil uygulamaları bulunuyor.

Kaspersky_Lab_Logo

Kaspersky Lab Baş Teknoloji Sorumlusu Nikita Shvetsov şunları söyledi: “Günümüzün bilgi yoğun dijital ortamında her zaman verimli, doğru ve güvenli bir şekilde yönetilmesi gereken büyük bir ağ trafiği bulunmakta. ZyXEL ağ geçitlerinin donanımına sürekli olarak güncellenen imza veritabanları ile birlikte entegre edilen teknoloji çözümümüz, ağ kullanıcıları ve yöneticilerinin huzurlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak için ağ trafiğindeki zararlı nesnelerin çoğunu yeterli hız ve doğrulukla filtrelememizi sağlamaktadır.”

ZyXEL Başkan Yardımcısı Wayne Hwang ise şöyle konuştu: “Kaspersky Lab, gelişmiş teknolojileri USG serilerimiz için eksiksiz zararlı yazılım korumaları sağlayan güvenilir ve uzun süreli iş ortağımızdır. SafeStream II ile desteklenen ZyXEL USG serisi ağ geçidi seviyesinde güçlü bir koruma sağlayarak, gözden kaçan, tarihi geçmiş uç noktalar veya koruma yazılımı bulunmayan yeni cihazların neden olduğu güvenlik tehditlerini önlüyor. ZyXEL, Kaspersky Lab’ın yeni teknolojilerini güvenlik uygulamalarına entegre etmeye devam ederek müşterilerinin şirket içi ağları için sağlam ve güncel koruma sağlamayı sürdürecektir.”

Türkiye Apple Pay’e Hazır Mı?