Kyocera A4 renkli yazıcı ve MFP’ler İF dizayn ödülü kazandı

Kyocera A4 renkli yazıcı ve MFP’ler İF dizayn ödülü kazandı

PAYLAŞ

KYOCERA Document Solutions Inc., ofis iş grupları için geliştirilen A4 renkli yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinesi modellerinden 7 tanesinin İF Uluslararası Forum Dizayn GmbH (Almanya) sponsorluğunda düzenlenen ve dizayn mükemmelliğinin sembolü olarak kabul edilen İF Dizayn Ödülü 2016’yı kazandığını duyurmaktan memnuniyet duymaktadır.

ECOSYS M6535cidn F Comb1

Oldukça üretken performans ve esnek çözüm yeteneği sunan dakikada 30-40 sayfa arasında basabilen ürünler doküman iş akışı optimizasyonuna katkıda bulunur.

Değerlendirmede, cihazların çevre dostu oluşu, atık azaltımına katkı sağlayan uzun ömürlü parçalar kullanıyor oluşu, kolay girişe sahip olması, kullanıcılara kolayca kağıt besleme ve sarf malzemeleri ürünlerin ön tarafında değiştirme olağanı sunması oldukça değer görmüştür. Ek olarak, cihazların basit hatta belirli bir zamana ait olmayan dizaynları büyük beğeni alan çeşitli ofis ortamlarına uyum sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu ödülü kazanmanın teşvikiyle, Kyocera sadece performansta değil aynı zamanda dizayn ve kullanışlılıkta yüksek kalite sunan dayanıklı cihazları geliştirmeye devam edecek ve böylelikle kullanıcıların iş akışlarını etkin bir şekilde yönetebildiği ofis ortamlarını inşa etmeye katkıda bulunacaktır.

MAKERS DAY İZMİR’DE BİLİŞİM MUCİTLERİNİ AĞIRLADI


CEVAP VER