Logitech MX Master 3 neler sunuyor?

Logitech MX Master 3
Google News Abone Ol

Logitech MX Master 3 geliştirilmiş yeni kaydırma tekerleği ile maksimum üretkenlik deneyimi sağlıyor.

Logitech’in üstün performanslı Master serisinin en yeni modeli Logitech MX Master 3, kullanıcıların çalışma şeklini değiştiren güçlü ve güvenilir bir performans sunuyor.

MX Master 3, aynı anda 3 cihaza bağlanabiliyor, en az tuş basımı ve bilek hareketiyle mümkün olan en fazla işlemi yapmayı amaçlıyor.

Mouse, firmanın 4.000 DPI yüksek hassasiyete sahip. Logitech MX imzalı Darkfield sensörü üzerine kuruluyor. Böylelikle cam dâhil tüm yüzeylerde çalışabiliyor.

1 Saniyede 1.000 Satır Kaydırma

MX Master 3, tamamen yeni MagSpeed Kaydırma Tekerleği ile ultra hızlı ve ultra hassas kaydırma sağlıyor.

Elektromıknatıslarla donatılan MX Master 3, binlerce çizgiyi saniyeler içinde sessizce kaydırmaya olanak tanıyor. MagSpeed, iki farklı modda kullanılabiliyor.

TP-Link Tapo P100 ile prizler akıllanıyor!

Bu modlardan bir tanesi, kaydırma tekerini kilitliyor ve bu sayede kullanıcılar, tekeri adım adım hareket ettirebiliyorlar.

MX Master 3’ü benzersiz yapan diğer mod ise serbest dönme. MX Master 3 bu modla hem mükemmel sessizliği hem de yüksek hassasiyeti yakalayabiliyor.

Logitech MX Master 3

USB- C Hızlı Şarj

Logitech MX Master 3, USB-C hızlı şarj ve birinci sınıf tasarımla modern bir masanın tamamlayıcısı rolünü üstleniyorlar. Mouse gücünü, tam şarjla 70 güne kadar dayanabilen ve üç dakikalık hızlı şarjla tam gün kullanım süresi sağlayan bir bataryadan alıyor.

Ergonomik Yapı

MX Master 3 Wireless Mouse, hız ve hassasiyetle üretildi ve dikkatle şekillendirilmiş formu, uzun süreli çalışma durumunda kullanıcıların elini ve bileğini destekleyecek şekilde, oldukça konforlu tasarlandı.


Kişiselleştirme

Logitech Options aracılığıyla sunulan kişiselleştirme seçeneklerine ek olarak, popüler yazılım uygulamaları için hazırlanan profiller de kullanıma hazır şekilde mouse’la birlikte sunuluyor.

Bu uygulamalar arasında Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Edge yer alıyor.


CEVAP VER