Millenicom MediaTek / EcoNet ile işbirliği yapıyor

Millenicom MediaTek / EcoNet ile işbirliği yapıyor

PAYLAŞ

Millenicom, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor. 3 yıl arka arkaya “2016’nın En Yenilikçi 100 Şirketi” arasında gösterilen Tayvan merkezli teknoloji devi MediaTek, Millenicom işbirliğiyle Türkiye’de ilk defa VDSL pazarında yer alacak. Millenicom’un Zyxel marka VDSL modemleri, MediaTek CPU ile kullanıcılarına üstün performans ve kalite sunacak. 

MediaTek ’in iştiraki ve sabit hat geniş bant iletişiminin tedarikçilerinden EcoNet, Millenicom işbirliği ile Türk VDSL pazarına giriyor. Müşterilerine daha kaliteli hizmet için işbirliklerine hız kesmeden devam eden Millenicom, kullandığı Zyxel VDSL modemleri Media Tek/EcoNet kalitesiyle güçlendiriyor. Millenicom’un Zyxel marka modemlerinde kullanılacak olan MediaTek/EcoNet CPU, kaliteyi ve performansı artırarak daha güçlü VDSL ve Wifi bağlantılarına olanak tanıyor.

MediaTek_EcoNet_Logo

3 yıl arka arkaya “100 En İyi Yenilikçi” listesinde 

1997 yılında Tayvan’da kurulan Media Tek/EcoNet, 13 bin çalışanıyla 3 yıl arka arkaya Clarivative Analytics’in “100 En İyi Yenilikçi” listesine girme başarısı gösterdi. Tayvan’ın en iyi global markalarından biri olan ve inovasyon, teknoloji alanında pek çok ödülün sahibi Media Tek/EcoNet, Türk VDSL pazarında ilk defa Millenicom işbirliğiyle yer alacak.

Forcepoint, EMEA bölgesine iki lider ataması yaptı


CEVAP VER