Mobil Oyunculara Müjde! Call of Duty: Warzone Duyuruldu!

Akıllı mobil platformlar için yeni Call of Duty oyunu geliyor! Activision, heyecanlı deneyimler sunması beklenen Call of Duty: Warzone ‘un resmi duyurusunu gerçekleştirdi. İşte detaylar.

.

Call of Duty: Warzone, akıllı mobil platformlar için resmi olarak duyuruldu. Konsollar ve PC’de sunulan AAA deneyim, yani gelişmiş deneyimi bu kez mobil platformlarda sunmak isteyen yetkililer, bunun için yeni çalışanlara da ihtiyaç duyuyor. Activision, tasarım tarafından oyun motoru düzenlemesine, pazarlama departmanından arayüz geliştiricisine kadar pek çok iş ilanı vermiş durumda ve şimdiye kadar hazırlanmış en iyi mobil FPS’lerden bir tanesini ortaya çıkarmak istiyor.

Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok ve oyunla ilgili bir oynanış videosu da yayınlanmış değil. Bu detaylar muhtemelen yakın zamanda oyun severlere sunulacaktır.
Günümüzde, mobil platformlarda en popüler oyunlardan bir tanesi olarak Call of Duty Mobile’ı gösterebiliriz. Oyun, farklı haritalarda, farklı modlarda heyecanlı deneyimler sunuyor ve bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Call of Duty: Warzone ise, PC ve konsollarda heyecanlı battle royale mücadelelerine ev sahipliği yapıyor. İşte bu mücadeleler, yeni çalışmalar neticesinde mobil platformlara da taşınmış olacak. Beklentiler, hem görsel kalite hem de oynanabilirlik tarafında yine iyi işlerin çıkarılması yönünde.

Mobil Oyunculara Müjde! Call of Duty: Warzone Duyuruldu!

Call of Duty: Vanguard, beklentilerin altında kalan bir oyun olmuştu

Call of Duty: Vanguard, an itibarıyla serinin en güncel ana oyunu. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen yapım, PC ve konsollar için geçtiğimiz kasım ayında raflarda yerini almıştı.

İkinci Dünya Savaşı cephelerinde geçen ve hemen her bölümde farklı karakterleri kontrol ettiğimiz yapım, aslında beklentilerin biraz altında kaldı. Bu sebeple de Activision’ın sıradaki ana CoD oyunu için bazı ek önlemler alabileceği konuşuluyor. Hatta “Her yıla yeni bir CoD” geleneği de yakında değişebilir.

Microsoft’un Activision’ı satın alması, tüm zamanların en önemli satın alımlarından bir tanesi olarak kayıtlara geçti

Microsoft, Xbox oyun kategorisini güçlendirmek için yakın zamanda Activision’ı satın almaya yönelik hamle yaptığını duyurmuştu. Bunun için yaklaşık 70 milyar dolar ödenecek ve sonucunda da aralarında Call of Duty ‘nin de olduğu pek çok marka artık Xbox çatısı altında olacak. Yine de yetkililer, Call of Duty markasının PlayStation da dahil diğer platformlarda da boy göstermeye devam edeceğini belirtiyor.

İlgili Haberler

>> Asus Notebook pazarında liderliği geri aldı! İşte sonuçlar…

. . . . .