Mynet.com ‘da yeni atamalar gerçekleşti

Mynet.com içerikten sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Şebnem Sezen Çomoğlu getirildi. Mobil telekom çözümleri alanında 14 yıllık tecrübeye sahip Çomoğlu, 30’u aşkın internet hizmeti ve mobil servisleri bulunan Mynet.com’un Sıcak haber ve aylık 100 milyonluk video izlemesine ulaşan mynet kadın, mynet yemek gibi life style servis ve kategorilerinin toplululuk ve içerik yönetiminden sorumlu olacak.  Mynet’in kendi bünyesinde barındırdığı video prodüksiyon ekibinin de içerik üretimini Çomoğlu yürütecek. Yönetiminde olan “Content Studio” ekibi ile tüm platformlardaki native reklam projeleri için aracılık edecek.

2003 yılında İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimi Bölümü’nden mezun olan  Şebnem Sezen Çomoğlu, 2004 yılında başladığı kariyerine DONE, 7Story gibi firmalarda ürün ve iş geliştirme alanlarında çeşitli görevler üstlenerek devam etti. Pazarlama, ürün geliştirme ve iş ortakları yönetimi konularında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Çomoğlu, Avea ve Turkcell’de çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde rol aldı.

Çomoğlu, ayrıca fizik ve astrofizik bilimi alanında master derecesine sahip.

Mynet.com Chief Revenue Officer (CRO) görevine Levent Karabeyoğlu getirildi

Mynet.com’un Gelirlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Levent Karabeyoğlu oldu. Dijital satış ve pazarlama, mobil pazarlama ve e-ticaret alanlarında uzmanlığa sahip Karabeyoğlu, şirketin direkt satış, programatik reklamcılık, native reklamcılık, işbirlikleri gibi gelir alanlarından sorumlu olacak.

Levent Karabeyoglu

1992 yılında Saint Benoit lisesini bitiren ve 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi mezun olan Levent Karabeyoğlu, son olarak Akbank’ta Dijital Satış ve Pazarlamada VP olarak görev yaptı. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Karabeyoğlu, önemli kuruluşların web sitelerinin geliştirilmesi, portal yönetimi ve viral kampanyalarının yaratılması gibi konularda aktif rol alarak; bu çalışmalarıyla birçok dalda ödüle layık görüldü.

Mynet.com’a yeni Content Studio lideri

Mynet.com’da, markalara özel içerik ve kreatif uygulamalar üreten Content Studio’nun ekip liderliğine Orsan Erksoy atandı. 1 Ağustos tarihinde göreve başlayan Erksoy, kategorilerinde en üst sıralarda yer alan mobil uygulamalar, ayda 30 milyondan fazla tekil kullanıcısı olan web varlıkları ve 100 milyondan fazla izlenen lifestyle içeriklerinde markalı yaratıcı native içeriklerin oluşturulmasında rol oynayacak. Erksoy, Mynet’in editöryel ekiplerinin deneyimlerini kullanırken, aynı zamanda Mynet Prodüksiyon Stüdyosunda dijital sosyal dünyaya uygun markalı mikro native video içerikleri oluşturulmasının da liderliğini gerçekleştirecek.

Orsan Erksoy Mynet

Interaktif medya kanallarında planlama ve entegre marketing çalışmalarıyla birlikte, Yaratıcı Medya Stratejileri ve Uygulanabilir Yaratıcılık gibi alanlarda 20 yıllık tecrübeye sahip olan Erksoy, daha önce uluslararası medya satın alma şirketleri OMD, MindShare and MediaCom gibi firmalarda çeşitli yöneticilik görevlerini sürdürmüştü.

Sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle dijital kampanya yönetimleri, sosyal medya ve stratejik planlama, oyunlaştırma & içerik yönetimi gibi konularda liderlik eden Erksoy, reklam ajanslarıyla birlikte geliştirdiği kampanyalarla Cannes Lions, Kristal Elma ve Felis gibi birçok uluslarası ve ulusal ödüle de sahip.

Aksigorta, bilgi teknolojileri ve dijitalleşmede büyümeye devam ediyor