Netflix Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus için Yeni Video Yayımlandı! Hadi, Hemen İzle!

Netflix ve Cem Yılmaz, kısa süre önce resmi bir duyuru paylaşmış ve milyonlarca kişiyi heyecanlandırmıştı. Yılmaz’ın uzun süre kapalı gişe oynayan ve hâlâ büyük ilgi gören gösterisi Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus, yakın zamanda dijital platformda yayımlanacak. “Acaba nasıl?” diye merak ediyorsanız, gösteri için “mutlaka izle” diye şimdiden tavsiye edebiliriz!

Tabii bunun için hazırlıklı olmanızda ve planlarınızı iyi yapmanızda fayda var, zira gösteri, 31 Aralık 2021’de Netflix’te yayımlanacak. Yani sadece 1 gün!

Geri sayım sürüyor ve cuma gününe çok az süre kaldı. Az önce hem ünlü komedyen hem de Netflix, bu gösteri için özel bir video yayımladı ve sosyal medya platformları aracılığıyla sundu. Eğer henüz görmediyseniz, hemen aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Netflix Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus için Yeni Video Yayımlandı! Hadi, Hemen İzle!

Video, oldukça güzel detaylara sahip. Örneğin, Cem Yılmaz, videonun ilk saniyelerinde İngilizce konuşuyor ve sonra “Ah, dublaj açık kalmış” diyerek Türkçeye geçiş yapıyor. Buna benzer bir hamle, yıllar evvel gösterime giren Yahşi Batı filminde yapılmıştı.

Yine videoda dikkat çekici bir diğer detay ise, Netflix çalışanlarının Yılmaz’ı pek umursamaması ve yayımlanacak gösteri hakkında bilgiye sahip olmamaları.
Yılmaz’ın eline tutturulan ve sonra giydiği kostüm, dünyaca ünlü The Witcher oyun serisinin baş karakteri Geralt’ın kostümü, ki The Witcher dizisi de Netflix’in en popüler markalarından.

Belki ayrıca dikkatinizi çekmiştir, Cem Yılmaz, bu videoda sürekli olarak “Canavarları öldürün, canavar istemiyorum, bir tane bile” diyor, “Canavarları öldürmek benim işim” diyor. Tamam, The Witcher evreninde pek çok yaratık var, ama Yılmaz’ın kısa süre önce duyurduğu “Galata Canavarı” isimli filmine de bir gönderme olabilir bu.

Finaldeki “Küvet sahnesi çekebilir miyiz?” göndermesi de aslında oyundaki ünlü ahşap leğende Geralt’ın yıkandığı sekans olsa gerek… Ne dersiniz?

Netflix Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus için Yeni Video Yayımlandı! Hadi, Hemen İzle!

> Xiaomi Watch S1 Yakında Tanıtılıyor: Artık Akıllı Saat Almak Zor Değil!