Nokia Steel HR , Nokia Body+ ve Nokia Sleep – #CES2018

Nokia Steel HR , Nokia Body+ ve Nokia Sleep – #CES2018

PAYLAŞ

CES 2018’in önemli katılımcılarından Nokia, bu kez akıllı telefonlarıyla değil, özellikle sağlıklı yaşama yönelik hazırladığı çözümlerle dikkatleri üzerine topladı. Firmanın yeni Nokia Steel HR akıllı saat ailesi, yeni Body+ baskülü ve yeni Sleep pad sistemi, sizin daha sağlıklı bir yaşam sürebilmeniz için görev üstlenmeye hazır.

Nokia akıllı saat ailesine bakacak olursak, özellikle Rose Gold renk seçeneği çok hoş görünüyor. Dairesel çelik çerçeve tasarım ve deri kayışlarının da yardımıyla Nokia Steel HR ‘ın klasik bir saatten neredeyse farkı yok. Tabii akrep ve yelkovanın hemen yakınında bulunan ve günlük aktivitelerinizi size yansıtan dijital ekranı saymazsak.

Nokia Steel HR sizin günlük aktivitelerinizi takip ediyor, yaktığınız kalori ve kat ettiğiniz mesafeler hakkında bilgiler veriyor. Ek olarak, bu saat aracılığı ile aramalarınızı, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi yönetebilirsiniz.

Steel HR’ın belki de en önemli özelliği ise, tek şarj ile tam 25 gün boyunca kullanılabiliyor olması. Bu, akıllı saatlerde pek karşılaşmadığımız bir özellik.

Nokia Steel HR, Nokia Body+ ve Nokia Sleep - #CES2018

Diğer ürünlerden Body+ baskül, evinizdeki diğer birçok elektronik aletle bağlantılı çalışıyor ve yalnızca kilo bilgilerinizi değil, hava durumu ve nem gibi faktörleri de size aktarabiliyor.

Sleep ise, adından da anlayacağınız üzere uykunuzu düzenleyen, daha iyi bir uykuya sahip olabilmeniz için size öneriler sunan bir sistem.

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi 14 Şubat’ta


CEVAP VER