Ödeme Sistemleri Farklı Sektörleri Birleştiriyor

Ödeme endüstrisinin en yenilikçi teknoloji ve iletişim platformu CardSmart Bosphorus, 16 Ekim 2014’te ödeme sistemleri sektörünü bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

Cardtek Group’un ödeme sistemleri sektöründeki yenilikleri paylaşmak amacıyla düzenlediği CardSmart Bosphorus 16 Ekim 2014 Perşembe, Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de düzenlenecek. Ödeme sistemlerinde,  iş dünyasının çok farklı sektörlerinin birleşmesini “Cross Business Payment Impact – Π impact” ana temasıyla buluşturacak CardSmart Bosphorus, sektörlerinde lider firmaları bir kez daha tek çatı altında toplamaya hazırlanıyor.

Print

Her yıl ödeme endüstrisinin en büyük markalarının ürün ve hizmetleriyle yenilikçi teknolojilerini paylaştıkları CardSmart Bosphorus’ta bu yıl bankacılık – finans, bilişim, mobil, e-ticaret, donanım, perakende ve kamu kurumları yeni nesil ödeme dünyasında bir araya geliyor.

Sektörün bu yenilikçi gelişimine ayna tutan, rotasının belirlendiği, geliştirilen yenilikçi çözümlerin ödeme dünyasının önde gelen oyuncuları tarafından tartışıldığı bu platformda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni iş alanları açılıyor ve sektörün büyümesi sağlanıyor. Teknoloji – bilişim firmalarının yanı sıra işinde ödeme sistemlerini kullanan tüm dikey sektör firmaları da sektördeki yenilikleri görmek ve kendi kullandıkları teknolojileri paylaşmak amacıyla CardSmart Bosphorus’ta yerlerini alıyorlar.

Uluslararası bir buluşma noktası olan CardSmart Bosphorus, 2009 yılından bu yana, her yıl birbirinden çarpıcı konuşmacıları Türkiye’de buluşturmaya devam ediyor.

Ferroli Operasyonlarına Hız Kattı

 

Motorola TC55 from Avnet Türkiye on Vimeo.