Öğrenci odaları ve yurtlar için WiFi çözümü

Öğrenci odaları ve yurtlar için WiFi çözümü

PAYLAŞ

TP-Link’in ‘cep tipi’ yönlendiricisi (router) TL-WR810N, öğrenci odaları ve yurtlar gibi mekanlar için ideal bir ağ çözümü. Çok işlevli bir ürün olan TL-WR810N ile hem WiFi menzilini artırmak, hem de yeterli priz olmayan yurt odalarında telefonları şarj etmek mümkün.

TP-Link’in ‘cep tipi’ yönlendirici modeli olan TL-WR810N, öğrenci odaları ya da yurtlar için ideal bir ağ çözümü oluşturuyor. Rahat taşınabilmesi, birden fazla işlevi ve aynı zamanda şarj cihazı olarak da kullanılabilmesi nedeniyle TL-WR810N, öğrenciler ve sık seyahat edenler için uygun bir ağ çözümü.

Küçük ve rahatlıkla her yere taşınabilen bir boyuta (85 x 75 x 28 mm) sahip olan TL-WR810N, öğrenci yurtlarında WiFi sinyallerinin kapsama alanının genişletilmesi amacıyla kullanılabilir. Bu sayede odasında kesintisiz ve güçlü bir WiFi bağlantısı ile çalışmalarını yapabilen öğrenciler, aynı zamanda ürünün İstemci (Client) modu sayesinde sadece kablo ile ağa bağlanan cihazları bağlayabiliyorlar. Ürünün farklı modları arasında geçiş yapmak da son derece basit. Ürün üzerinde yer alan mod anahtarını kaydırarak istenen mod seçilebiliyor.

TL-WR810N’in öğrenci odaları için önemli başka bir işlevi ise şarj cihazı olarak da kullanılabilmesi. Priz sayısının kısıtlı olduğu yurt odalarında bu işlev çok önemli bir sorunu çözüyor. Ürün üzerinde yer alan USB girişi sayesinde hem akıllı telefonları. Ve tablet bilgisayarları ‘cep router’ı ile şarj etmek. Hem de harici depolama aygıtlarını cihaza bağlayarak içindeki verileri ağda paylaşmak mümkün.ogrenci-odalari-tp-link-810n_k

Oda, yurt ya da ev değiştirdiğinde her yere kolayca taşınabilmesi de öğrenciler için önemli bir avantaj olan. TL-WR810N’in farklı modları ise şunlar: Yönlendirici (router), menzil genişletici (range extender). Erişim noktası (access point), istemci (client).  Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 38 USD.

 


CEVAP VER