Oppo A1 Pro Duyuruldu: 120 Hz’lik Canavar!

Oppo A1 Pro

Oppo A1 Pro modeli tanıtıldı. İşte 120 Hz tazeleme oranına sahip paneli ile dikkat çeken, ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Oppo’nun her segment akıllı telefonlar ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Özellikle ülkemizde satışa sunulan modellere baktığımızda, genellikle fiyat performans odaklı akıllı telefon modelleri ilgi görüyor. Oppo A1 Pro modeli ise orta segmentin üst basamaklarına hitap eden güçlü bir model olarak karşımıza çıkıyor.. Ayrıca bu performansı uygun fiyatıyla sunacak olması da önemli bir avantaj. İşte yakın zamanda lansmanı gerçekleşen, önümüzdeki aylarda ülkemize de giriş yapması beklenen Oppo A1 Pro modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Oppo A1 Pro Duyuruldu: 120 Hz’lik Canavar!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, daire biçiminde konumlandırılmış ikili kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Üst dairede ana kamera bulunurken, alt daireye baktığımızda küçük bir kameranın altında konumlandırılmış LED flaş olmak üzere toplam ikili arka kameranın yer aldığını belirtelim.

Oppo A1 Pro

Cihazın ön panelinde ise 120 Hz tazeleme oranına sahip 6.7 inçlik bir ekran bulunuyor. Söz konusu modelin uygun fiyatlı performans odaklı olarak tanıtılacak bir model olduğunu biliyoruz. Bu yüzden genellikle benzer fiyat segmenti ile karşımıza çıkan modellerde, genellikle 90 Hz tazeleme oranına sahip bir panel görmekteydik. Fakat Oppo’nun bu konuda avantajlı olduğunu ve 120 Hz tazeleme oranı ile kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçladığını da ekleyelim.

Oppo A1 Pro

Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 695 yonga seti ile gelen model, 8/12 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama olmak üzere iki farklı varyant ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Pil tarafına baktığımızda ise 4.800 mAh’lık bir kapasite karşımıza çıkıyor. Bu pilin ise 67W hızlı şarj ile desteklendiğini de ekleyelim. Fiyat tarafında Oppo A1 Pro modelinin 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonunun 255 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan modelin, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olan versiyonu ise 325 dolarlık bir fiyat etiketi ile sunuluyor. Oppo’nun yeni modelinin fiyatına göre tatmin edici özellikler sergilediğini söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Türk Telekom GAMEON’dan Her Ay 50 TL Playstore Oyun Hediye Çeki