Oppo A17 Piyasaya Sürüldü: En Ucuz Oppo Telefonu!

Oppo A17

Oppo A17 piyasaya sürüldü. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Oppo’nun bir süredir ülkemize resmi olarak hizmet verdiğini biliyoruz. Genellikle orta segment modelleri ile karşımıza çıkan markanın uygun fiyatlı modelleri de Türkiye’de satışa sunuluyor. Genellikle Oppo Reno serisinin ülkemizde ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Fakat uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıkan Oppo A serisi modelleri de ilgi gören seriler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Oppo A17 modeli hakkında bazı ayrıntılara şahit olmuştuk. Serinin önceki modeline göre daha uygun fiyata sahip olacak model bazı sertifikasyon kuruluşlarının sitelerinde görüldü.

Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok ayrıntıya şahit olduğumuz uygun fiyattan satışa sunulması beklenen yeni Oppo modelinin, tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırılmıştı. Sonunda ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyatlı model piyasaya sürüldü. İşte tüm ayrıntılar.

Oppo A17 Piyasaya Sürüldü: En Ucuz Oppo Telefonu!

Oppo A17

Oppo A17 modeli, ön panelinde damla çentikli bir ekran tasarımının bizleri karşıladığını görmekteyiz. Ekranını değerlendirdiğimizde çerçevelerin biraz kalın olduğunu görüyoruz. Fakat benzer fiyat etiketine sahip modellerde, genellikle kalın çerçeveler tercih ediliyor. Bu ekranın 6.56 inçlik bir boyuta sahip olduğunu ve 60 Hz tazeleme oranına sahip olduğunu da ekleyelim. Cihazın arka panelinde iki daire içerisine yerleştirilmiş ikili kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameralar, 50 MP ana kamera ve 2 MP derinlik sensörü olarak sıralanmış durumda.

Oppo A17

Söz konusu model MediaTek imzalı Helio G35 yongası ile gelecek. 4 GB RAM 64 GB dahili depolama alanına sahip olması beklenen modelin 5.000 mAh’lık devasa pile sahip olduğunu da ekleyelim. Fakat ne yazık ki yeni modelde hızlı şarj desteği bulunmuyor. Fiyat tarafına baktığımızca ise 130 dolarlık bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Fakat şu anlık yalnızca Malezya’da satışa sunulduğunu da belirtelim. Önümüzdeki haftalarda Oppo A17 modeli, farklı pazarlara da açılacaktır. Muhtemelen ülkemizde de satışa sunulması beklenen modelin 5.000 TL altına satışa sunulması bekleniyor. Önümüzdeki aylarda yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine de yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Starlink İran’daki Eylemlere Destek Verecek: Elon Musk Açıklama Yaptı