OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık Türkiye’de Satışta! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En ideal oyuncu kulaklığı

Oppo Enco Air kablosuz kulaklık, ülkemizde satışa sunuldu. Cihaz, şık tasarımının yanında gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

OPPO Enco Air’in mat bir dokuya sahip şarj kutusu, lüks bir dokunma hissi verirken üst kapağı yarı saydam tasarımıyla dikkat çekiyor. Rahat bir kullanım sağlamak için OPPO Enco Air, kulağa sıkı ve konforlu bir şekilde oturması amacıyla test edilmiş ve optimize edilmiş yarı kulak içi bir tasarıma sahip. 3,75 gramlık ultra hafifliğiyle kullanıcılar, bir ses ekipmanı taktıklarını bile unutabilir. Suya dayanıklı kulaklıklar ayrıca su sıçramalarından etkilenmeyecek şekilde IPX4 sertifikasına sahip ve ideal bir günlük kullanım sunuyor.

Gerçek bir ses deneyimi

Özel bas güçlendirici kanallar ve 12 mm kompozit titanyum sürücülerle üretilen Enco Air, kalın ve güçlü baslar ile bozulmamış orta aralıklardan tiz tonlara kadar dengeli bir kombinasyon sunmak üzere tasarlandı. Bu akustik denge, OPPO’nun uzmanlaşmış ses ayarlama çalışmaları sayesinde mümkün oldu. OPPO Enco Air, gelişmiş ses kodeklerinden AAC ve alt bant kodeki SBC’yi destekliyor. İkisi de kullanıcılara daha ayrıntılı, gerçek ve yüksek kaliteli bir ses deneyimi sağlamak için tasarlandı.

OPPO Enco Air Kablosuz Kulaklık Türkiye'de Satışta! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Kullanıcı dostu deneyim

OPPO Enco Air’ın uzun ömürlü, hızlı şarj olan güç kaynağı, pil ömrü konusunda endişelenen kullanıcılar için ideal seçeneklerden biri haline geliyor. Şarj kutusu ile kullanıcılar, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 8 saate kadar ve tam şarjla 24 saate kadar dinleme süresi elde edebiliyor. Böylece kulaklıklar gün boyu kullanım imkanı sunuyor.

Gürültü engelleme teknolojisi de var

OPPO Enco Air, gürültülü ortamlarda bile rahat görüşmeler gerçekleştirebilmek amacıyla yapay zekâ destekli gürültü engelleme teknolojisine sahip. Ek olarak, ses ve görüntü senkron tarafında da kullanıcıların endişelerini ortadan kaldıracak çözümler sunuluyor. Zira ürün, gecikmeyi en aza indirirken ses iletimi kararlılığını artıran ve parazitlerle mücadele eden en yeni Bluetooth 5.2 yongasına sahip.

Kulaklıkta özel bir “oyun modu” da var, ki bu sayede oyun oynarken de ses ve görüntünün senkronize bir şekilde deneyim sunması hedefleniyor.

Siyah ve beyaz renklere sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 649 TL ile satışta.

>> Red Hat, Red Hat OpenShift Platform Plus ile eksiksiz Kubernetes yığını sunuyor