Oracle Bulut İçin Tasarlanmış Oracle Solaris 11.2’yi Duyurdu

 Oracle, entegre ve “OpenStack” dağıtım özelliğini taşıyan modern bulut platformu ile bulut altyapısı yatırımlarını genişletiyor.

Oracle Solaris 11.2 “bulut ortamı için tasarlanmış, bütünleşik, entegre ve açık bir platformu. OpenStack”,”SDN” teknolojisi, gruplama, sanallaştırma ve işletim sistemini tek bir üründe birleştiriyor. Kritik görevler için kurumsal işletim sistemi olarak tasarlanan bu güçlü kombinasyon ve diğer bileşenleri, bulut bilişim alanında yüksek verimli, uyumlu, güvenli, açık ve hesaplı yazılım platformu sağlıyor. Oracle veri tabanı, Java ve Oracle uygulamaları ile olan güçlü entegrasyonu sayesinde, işletmeler “Oracle Solaris 11.2” ile en güvenilir, yüksek verimli ve en güvenli BT hizmetlerini sunabilir ve işletime alım süreçlerini hızlandırmak için kullanabilirler.

oracle-cloud

Müşteriler yeni bulut özelliklerinin getirdiği avantajları kullanabilmek için sistemlerini “Oracle Solaris 11.2 “ ye dakikalar içerisinde yükseltebilir ve haftalar süren birçok BT hizmetini dakikalar içerisinde sunabilirler. “Oracle Solaris”, Oracle Sistemleri içerisinde çok önemli bir bileşen olup, müşterilerin BT altyapılarını sadeleştirerek son kullanıcılarına yüksek performanslı, verimli ve güvenli bulut hizmetlerini ulaştırabilme imkanı sağlıyor.

Koton, Yedekleme Altyapısını Glasshouse’a Emanet Etti