Oscar’lı Yapımların Tercihi Dell Precision

Dell, global video tasarım şirketlerinin, Akademi ödüllü Yerçekimi filminin de dâhil olduğu 3D animasyonlar ve göz kamaştırıcı görsel efektlerin üretiminde, hızlı görüntü oluşturma süresiyle dikkat çeken Dell Precision iş istasyonlarını kullandığını duyurdu.

Birinci sınıf performans, güvenilirlik ve ‘Adobe Creative Cloud’un da dâhil olduğu lider dijital içerik sertifikaları ile birlikte; filmlere, TV programlarına ve oyunlara hayat vermek üzere, Dell Precision iş istasyonları gün gittikçe daha fazla tercih ediliyor.

Precision M6800 Mobile Workstation

Dell EMEA Kurumsal Ürün Pazarlama Müdürü Burak Ereren konuyla ilgili olarak; “Video profesyonellerinin yaratıcı iş akışına yüksek performansla odaklanabilmeleri amacıyla en güvenli teknolojiyi sunmayı amaçlıyoruz. Akademi ödüllü Yerçekimi filminden Emmy ödüllü The Daytripper TV programına kadar uzanan başarılı üretimlerin hayata geçtiğini ve bu vesileyle Dell Precision iş istasyonlarımız ile nelerin mümkün olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor” dedi.

Precision M6800, M6800 Covet, and M4700 Mobile Workstations

Ödüllü görsel efektler, Dell Precision’dan güç alıyor

Görsel efektler ve dijital hizmet ajansları, aynı zamanda iş akışlarını Dell ürünlerinde standartlaştırmanın faydalarından da bahsediyor. Ödüllü Yerçekimi, Demir Adam 3, Mclaren F1 Tooned animasyon serisi ve James Bond Skyfallun jenerik çalışmalarını gerçekleştiren Framestoreşirketi, minimum bekleme süreleri ile avantaj sağlayan yüksek performanslı Dell teknolojisine güveniyor.

Ayrıca dijital hizmet ajansı Visual Art, yüksek çözünürlüklü karakterlerle detaylandırılmış ortamlar içeren Battlefield 4’ün, Electronic Arts küresel lansman kampanyasının sinematiklerini de içeren karmaşık sahnelerini hayata geçirmek için, üretim boyunca Dell Precision iş istasyonlarını tercih etti.

Precision T7610 Workstation

Tüm bunlara ek olarak Dell, aynı zamanda aralarında HBO ve Viacom’un da bulunduğu lider medya şirketlerine eksiksiz anahtar teslim teknoloji çözümleri sunmasına yardımcı olmak için, hızla büyüyen BT Hizmetleri firması Future Tech gibi iş ortakları ile de yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Dell, canlı akışlar ile yeni ve yükselen sanatçılardan müzik tutkunlarına canlı performanslar getirmek üzere bir kez daha ile ortaklık kurdu. Güçlü Intel Xeon işlemcilere sahip Dell Precision iş istasyonları, Converse – FADER FORT projelerinde ses – video yakalama, kodlama ve canlı yayınların editoryal çekimini oluşturmak için de kullanılacak. Dell, festivale gidenlerin Dell Precision’da üretilmiş kişisel bir Austin videogramı yaratmasına ve sosyal medya aracılığıyla paylaşmasına olanak tanımak için Adobe ile işbirliği yapacak.