Oteller için iş zekâsı çözümü: ClickHotel

Oteller için iş zekâsı çözümü: ClickHotel

PAYLAŞ

Protel’in sektörde 30 yıla yaklaşan deneyim ve uzmanlığı ile geliştirdiği ClickHotel, iş zekâsı çözümlerinin sağladığı avantajları otellere taşıyor. Otellerin ihtiyaç duydukları tüm verileri bir araya getirerek tek ekrandan erişim sağlayan çözüm sayesinde, yöneticiler çok daha hızlı ve doğru kararlar alabiliyor.

Protel, geliştirdiği teknoloji çözümleri ile konaklama tesislerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Oteller için iş zekâsı çözümü olan ClickHotel, dünyanın en gelişmiş yeni nesil iş zekası platformlarından biri olan Qlikview altyapısı kullanılarak çözüm sunuyor. Protel’in sağlayıcısı olduğu Opera, Suite8 ve MICROS ile entegre şekilde çalışan ClickHotel, sunduğu iş zekası araçları ile klasik raporlama araçlarından farklı olarak, otel yöneticilerine işletmeleriyle ilgili çok daha ayrıntılı bilgiyi çok daha kısa sürede sunuyor. Bu sayede yöneticiler de çok daha hızlı ve doğru karar alma olanağına sahip oluyor.

Hem münferit otellerde hem de zincir otellerde kullanılabilen ClickHotel, tüm şubelere ait verileri bir araya getirerek raporlara tek ekrandan erişim sağlıyor. Şube bazında performans ölçümü ve karşılaştırması gibi detaylı analizler sayesinde, merkezi yönetim ve karar alma süreçleri kolay ve son derece etkin şekilde yürütülebiliyor. Rezervasyon ayrıntılarının grafik olarak analiz edilebilen ClickHotel ile finansal değerler de raporlanabiliyor.

Son kullanıcılar için herhangi bir kurulum gerektirmeyen ve tüm tarayıcılarda kullanılabilen çözüm, yöneticilere kazandırdığı ileriye yönelik bakış açısıyla da farkını ortaya koyuyor. ClickHotel, Protel’in sektörde 30 yıla yaklaşan uzmanlık ve deneyimiyle geliştirilen grafik ve KPI’lar ile hızlı analiz yapılmasını sağlıyor.

Gartner, NetApp’ı lider ilan etti

CEVAP VER