Pronet’ten Girişimcilere Kendi İşini Kurma Fırsatı

Pronet, 2009 yılından bu yana sürdürdüğü Çözüm Ortaklığı Programı ile girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunmayı sürdürüyor.

Pronet, Çözüm Ortaklığı Programı ile girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunuyor. Programa katılarak Pronet Çözüm Ortağı olan girişimciler, düşük maliyetle yüksek kazanç elde etme şansını yakalıyor.

Pronet Kanal Satış Genel Müdür Yardımcısı M.Hakan Bescelioğlu, 2009 yılında başlayan Çözüm Ortaklığı Programı’nın geçen yıllar boyunca sürekli büyüme kaydettiğine dikkat çekti. 5 çözüm ortağı ile başlayan programda bugün Türkiye’nin 31 ilinde 84 çözüm ortağına ulaşıldığını belirten Bescelioğlu, “Kısa vadede gerek il sayısını gerekse çözüm ortağı sayısını artırmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, halen Çözüm Ortaklarımızın bulunduğu illerdeki sayıyı yükseltirken, yeni illerde de yeni çözüm ortaklıkları açmayı planlıyoruz. Pronet Çözüm Ortağı olan girişimciler sadece kendi işlerine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda kendi ekiplerini kurarak şehirlerindeki istihdama da katkıda bulunuyorlar” diye konuştu.

Hakan Bescelioglu

Büyük hedefleri olan bir şirket olarak, aynı şekilde büyük hedefleri olan girişimcilerle çalışmak istediklerine dikkat çeken Bescelioğlu, “Ülkemizdeki güvenlik bilinci her geçen gün artarken, gerek iş yerlerinde gerekse evlerde güvenlik sistemi kullananların sayısı da artıyor. Çözüm Ortalığı Programı ile girişimcilere hem ciddi anlamda sürekli büyüme kaydeden elektronik güvenlik sektörünün hem de bu sektörün en güçlü temsilcilerinden Pronet’in bir parçası olma fırsatını sunuyoruz” dedi.

Giriş bedeli yok

Saha satış deneyimine sahip olanların yanı sıra satış yönetimini bilenlerin de Pronet Çözüm Ortağı olabileceğini belirten Bescelioğlu, “Pronet Çözüm Ortaklığı, kendi işini kurmak isteyenlere aylık bazda önemli bir gelir kaynağı ve nakit akışı sağlıyor. Giriş bedelinin olmaması, girişimcilerin bu bedeli kendi işletmelerinde yatırım olarak kullanmalarına da yardımcı oluyor. 3-4 kişilik bir satış ekibi ile başlamak isteyenler için ilk yatırım maliyeti 15 bin Dolar seviyesinde bulunuyor. Bu maliyet çalışan giderleri ile sabit işletme giderlerini de içeriyor” dedi.

Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat