Realme 10 Sonunda Geliyor: Hedef 2023!

Realme 10

Realme 10 modeli sonunda geliyor. İşte uzun süredir beklenen, 2023 yılında tanıtılacak olan yeni Realme modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Oppo’nun alt markası Realme’nin akıllı telefon alanında önemli işler çıkarttığını söyleyebiliriz. Oppo’nun fiyat performans alanında makul telefonlar ürettiği biliyoruz. fakat işin Realme kısmına baktığımızda ise söz konusu fiyatlar daha da düşüyor. Yani Realme modelleri çok daha uygun fiyata yüksek performanslı modeller sunmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz yılda hanesine birçok üye ekleyen Realme 9 serisinin, bir hayli ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer aldığını biliyoruz. Çünkü seriye ait çok uygun fiyatlı modeller karşımıza çıkarken, üst segment olarak tabir edebileceğimiz akıllı telefonlar da sunuluyor.

Realme 9 serisine ait 8’den fazla modelin olduğunu belirtelim. Çoğu kullanıcı, artık Realme 10 serisine ait bir model beklerken Realme, Realme 9 serisine bir model daha ekliyordu. Sonunda artık Realme 9 ailesinin 8 üye ile sınırlı kalacağını, Realme’den piyasaya sürülecek olan yeni modelin Realme 10 serisine ait olacağını belirtelim. Henüz hakkında çoğu teknik özelliğe sahip olmasak da Realme 10 hakkında bazı temel sızıntıların gerçekleştiğini belirtelim. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen Realme’nin yeni serisi hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Realme 10 Sonunda Geliyor: Hedef 2023!

2023 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen Realme 10 modeli hakkında henüz kısıtlı bilgilere sahibiz. Bazı sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde, yeni modelin pil kapasitesinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Real­me 10 modeli, RMX 3630 model numarası ile ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Realme 9 modelinde, 5000 mAh’lik bir pil kapasitesi karşımıza çıkıyordu. Realm­e 10 modeli için ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde ise 4.880 mAh’lık nominal değere sahip bir pilin bulunduğunu görmekteyiz. Bu da yeni modelin de 5.000 mAh pile sahip olacağını öne sürüyor.

Realme 10

Realme 10 serisinin tanıtılacağı lansmanın tarihi ile alakalı herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat ilk etapta yalnızca Rea­lme 10 modelinin tanıtılacağını söyleyebiliriz. Geçtiğiminiz yıl Realme 9 serisinde de ilk olarak baz model tanıtılmıştı. Daha sonrasında Realme 9 ailesi zenginleşmeye devam etti. Muhtemelen Realm­e 10 serisinde de ilk olarak baz model tanıtılacak, seriye ait diğer modeller ise sonraki aylarda karşımıza çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Geliştirme Ekipleri Ciddi Baskı Altında! İşte Couchbase Araştırması!