Red Hat Bulut Yerlisi Analitiği gelişiyor!

Red Hat Bulut Yerlisi Analitiği

Red Hat Bulut Yerlisi Analitiği Yeni Kubernetes Temelli Veri Hizmetleriyle Geliştiriyor. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

.

Açık kaynak çözümlerinde dünya lideri Red Hat, açık hibrit bulutta modern ve bulut yerlisi uygulamalar için Kubernetes temelli veri hizmetleri sunan OpenShift Container Storage 4.5’in erişime açıldığını duyurdu. Sektörün öncü kurumsal Kubernetes platformu Red Hat OpenShift Konteyner Platformu ile yakından entegre olan Red Hat OpenShift Container Storage 4.5, kurumların uygulamalar için daha sorunsuz veri hizmeti mimarisi geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

Red Hat OpenShift Container Storage, Red Hat OpenShift Konteyner Platformu’ndaki metrik, loglama ve kayıt gibi birçok hizmet için dinamik tutarlı depolama çözümü olarak öne çıkıyor. Red Hat OpenShift Virtualization‘ın en yeni sürümüyle müşteriler Red Hat OpenShift Container Storage’ı barındıran tek bir entegre platformda sanal makinelere ve konteynerlere ev sahipliği yapabiliyor. Red Hat OpenShift Container Storage 4.5, iyileştirilmiş performans için birden çok nodun oku-yaz olarak kullanabildiği paylaşımlı blok erişimi ve hem konteyner hem de sanal makineler için tek ve entegre bir depolama çözümü gibi erişimi kolay tutarlı depolamanın ek faydalarını sunuyor.

Red Hat Bulut Yerlisi Analitiği

Red Hat Veri Hizmetleri, açık hibrit bulutta tutarlı kullanıcı deneyimiyle veri erişimini ve dönüşümünü basitleştirmek için bulut yerlisi soyutlama imkanı sunuyor. Red Hat OpenShift Container Storage’ın temelleri üzerine kurulan.Red Hat Veri Hizmetleri; beklemede olan, hareket halinde olan ve.kullanılan veri için veri sağlayıcıları ve tüketicileri arasında daha derin iş birliklerinin kurulmasını sağlıyor.

Beklemede olan veri için geliştirilmiş ölçeklenebilirlik ve dayanıklılık

Red Hat OpenShift Container Storage’ın en yeni versiyonu, performanstan ödün vermeden 10 milyardan fazla obje için geliştirilmiş ölçeklenebilirlik sunan Red Hat Ceph Storage.ile yeni bir dış mod hizmete alma seçeneği sunuyor.

Obje, dosya ve blok depolama için entegre destek sunan Red Hat OpenShift Container Storage 4.5, konteyner temelli uygulamalarda sıkça kullanılan veri türlerini.tek bir kontrol ekranından destekleyerek karmaşıklığın azalmasına.ve müşteriler için daha fazla seçenek sunulmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Red Hat Ceph Storage için Rook operatörü de platformun yönetilebilirliğini daha da iyileştiriyor.

Hareket halindeki veri için otonom ve bildirimden güç alan mimariler

Geleneksel veriyi yığın halinde işleme mimarileri günümüzün anlık kurumsal tespit ihtiyacını karşılamakta zorlanabiliyor. Veri genellikle birden çok toplanma noktası arasında.gezdiği için uygulamaların ve veri ekiplerinin toplamasını ve hızlı bir şekilde tüketime göndermesini zorlaştırıyor.

Red Hat OpenShift Container Storage 4.5 entegre Amazon S3 sepet bildirimlerini destekleyerek kullanıcıların veriyi gerçek zamanlı olarak toplamak, kataloglamak, yönlendirmek.ve işlemek için otonom veri hattı oluşturmasını sağlıyor. Bildirimlerden güç alan mimariler yaratmanın yanı sıra Red Hat AMQ Streams ve OpenShift Serverless ile entegre erişim özellikleri.sayesinde şirketler otonom veri hattının verimliliğinden faydalanabiliyor.

Kullanılan veri için entegre çeviklik ve iş birliği

Red Hat OpenShift Container Storage 4.5, kurumlara bilişimi depolamadan ayırma alanında daha fazla kontrol sunarak düşük bekleme süresi isteyen veri merkezlerinden veri.hacmini merkeze alan ölçeklenebilir veri depolarına ve veri havuzlarına kadar birçok veri alanı için iş yüklerinin desteklenmesine yardımcı oluyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here