Red Hat Modernleştirme ve Taşıma Çözümleri ile açık hibrit bulut yolculuğunu hızlandırıyor

Red Hat OpenStack Platform 15 Red Hat Modernleştirme ve Taşıma Çözümleri Red Hat, OpenShift Service Mesh Red Hat Enterprise Linux 8.1 Beta Red Hat Enterprise, Linux 8.1 Beta Red Hat, NVIDIA Kurumsal açık kaynak yazılımı, yazılım dünyası, Red Hat Red Hat Enterprise, Linux 8 Red Hat, Microsoft, açık kaynak, KEDA Red Hat, Google Cloud, hibrit bulut Red Hat logosu

Red Hat, müşterilerinin açık hibrit bulut yolculuğunda hızlanmasını sağlarken altyapıyı optimize eden, uygulamaları modernleştiren ve inovasyonu hızlandıran çözüm ailesini tanıttı. Red Hat Modernleştirme ve Taşıma Çözümleri, müşterilerinin açık kaynak teknolojilerinden avantaj kazanmasını ve konteyner, Kubernetes ve hibrit bulutla kullanıma hazır platformları benimsemek için tasarlandı. Çözüm ailesi, tekrarlayan bir yaklaşımla müşterilerinin kısıtlayıcı ve lisanslı ortamlar yerine daha esnek ve çoğunlukla daha az maliyetli olan açık kaynak alternatiflerine yönlendiriyor.

Red Hat’in teknolojisini ve uzmanlığını kullanan müşteriler; uygulama ve altyapı karmaşıklığını azaltırken platformlarını ve süreçlerini modernleştirmeye devam ediyor.

Altyapıları, uygulamaları, süreçleri ve kültürleri açık kaynağın faydalarıyla buluşturan özelliklere sahip Red Hat Modernleştirme ve Taşıma çözümleri; esnek bir kullanım için yapılandırılarak uzun süreli başarı sunuyor. Çözümlerin sunduğu faydalardan bazıları aşağıda yer alıyor:

  • Red Hat altyapı taşıma çözümleri; müşterilerinin pahalı ve markalı sanallaştırma altyapılarından; Red Hat’in metodolojisini kullanan modern ve açık alternatiflere geçiş yapmasına yardımcı oluyor. Bu çözüm aynı zamanda Linux konteynerleri, hiperbirleşik platformlar, otomasyon ve çoklu bulut yönetimi gibi dönüştürücü teknolojilerin daha hızlı benimsenmesini sağlarken, karmaşıklığı da azaltıyor.
  • Birçok kurum hibrit bulut mimarisini; Linux konteynerlerini ve modern uygulama geliştirme yöntemlerini benimsemek istiyor. Ancak bu kurumların iş yükleri; çalıştırma maliyeti yüksek, yönetim süresi karmaşık olan ve teknik borç yaratan geleneksel ortamlarda bulunuyor. Hem çok katmanlı altyapıda hem de klasik sanallaştırma sürecinde geleneksel iş yüklerini hibrit bulutla uyumlu bir platforma taşımak; BT ortamlarını basitleştirmek için kritik öneme sahip. Red Hat’in uygulama modernleştirme ve taşıma çözümü, kurumların mevcut altyapısını optimize etmelerine ve uygulamalarını hibrit buluta hazırlamalarına yardımcı olacak şekilde tasarlandı.
  • Konteyner platformları, geliştirme sürecini hızlandırmak ve uygulamaların teslim süresini kısaltmak için güçlü bir teknoloji sunuyor ancak bu teknolojiyi benimsemek ve uygulamak için metodolojik bir yaklaşım ve sektör uzmanlığı gerekiyor. Red Hat’in konteyner benimseme programı, modern konteyner temelli altyapıyı gerekli kurumsal süreç değişimiyle kademeli bir şekilde sunarak her aşamada kurumlara yardımcı oluyor.

Üniversiteler siber saldırılar için uyarıldı