R&MinteliPhy Akıllı Fiziksel Altyapı (AIM) Çözümü Türkiye’de Tanıtıldı

İsviçre merkezli kablolama uzmanı Reichle & De-Massari (R&M), devrim niteliğindeki R&MinteliPhy “Akıllı Fiziksel Altyapı Yönetim (AIM)” çözümünü ilk kez Türkiye’de başarıyla lanse etti.

Etkinliğe, şirketin Türkiye’deki VIP partnerlerinden 30 kişinin yanı sıra Ortadoğu-Afrika bölgesinden 80’in üzerinde üst düzey müşterileri de katıldı. R&MinteliPhy, uzaktan izleme ve çok bölgeli desteği devreye alırken kablolama ve ağ kabinlerinin yönetimi, analizi ve planlaması için fonksiyonelliğin kilidini açarak, hem maliyeti hem de karmaşıklığı azaltan otomatikleştirilmiş veri merkezi kablo yönetimi çözümüdür.

R&M Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Eğitim&Veri Merkezi Danışmanlığı Başkanı Alfred Tharwat düzenlenen etkinlikte, lanse edilen R&MinteliPhy sistemi ve şirketin bölgedeki veri merkezi ticaretine ilişkin çözüm ve stratejileri hakkında sunumlar yaptı. Bu sunumları, kurulum kolaylığı ve mevcut veri merkezi kablo altyapılarındaki çözümü güçlendirme kabiliyetinin vurgulandığı soru cevap oturumu takip etti. Jean-Pierre-Labry