Samsung Galaxy A34 Render Görselleri Yayınlandı

Samsung katlanabilir laptoplar

Bu ayın başlarında, Samsung’un yeni akıllı telefonlarından bir tanesi olması beklenen Galaxy A34 ile ilgili bazı sızıntılar gelmişti. Ocak ayında resmiyet kazanması beklenen telefonla ilgili yeni render görseller paylaşıldı.

Beklentilere göre Güney Koreli Samsung, önümüzdeki ocak ayında özel bir etkinlik gerçekleştirecek ve burada bazı yeni ürünlerini resmen ilk kez görücüye çıkaracak. Bu ürünlerden bir tanesi olarak Galaxy A54 model telefondan söz ediliyor. Bir diğer modelin ise, Galaxy A34 olması muhtemel. Yani daha ekonomik fiyatlı bir telefon.

Aşağıdaki render görsellerden de anlaşılacağı üzere, ürünün tasarım detaylarının Galaxy A54 ile büyük benzerlikler taşıdığını söylemek mümkün. Nihayetinde ikisi de A ailesinin güncel üyeleri olarak bekleniyor. Benzerliklerin olması normal.

Galaxy A34’ün ön orta kısmında damla çentikte selfie kamera konumlandırılmış. Arka tarafta ise, hafif çıkıntılı ve alt alta konumlandırılmış üçlü kamera sistemini görüyoruz.

Söylenti bilgilerin devamında, bu telefonun boyut bilgileri de paylaşılmış: 161.3 x 77.7 x 8.2 mm. Belli ki bu telefon çok da ince değil.

Samsung Galaxy A34 Render Görselleri Yayınlandı

Galaxy A34, büyük bir ekranla gelebilir

Telefonun ekranının 6.5 inç değerde olacağı söyleniyor. Muhtemelen Amoled teknolojisi tercih edilecektir.

Peki ekrana yedirilmiş parmak izi okuyucu sensör var mı derseniz, maalesef. Yetkililer, bu sensörü sağ yan taraftaki güç tuşuna yedirecek. En azından şu an söylenenler bu yönde.

Bir diğer detay ise, ürünün 3.5mm kulaklık girişine yer verecek olması. Muhtemelen telefonda dahili FM radyo özelliği de olacaktır.

Samsung Galaxy A34 Render Görselleri Yayınlandı

Biliyorsunuz, günümüz orta ve üst seviye telefonlarda artık bu detayı kolay kolay göremiyoruz, çünkü çoğu kullanıcı gerçek kablosuz kulaklıkları tercih ediyor. Öte yandan, özellikle uygun fiyatlı modelleri tercih eden kullanıcılar için hâlâ kablolu kulaklıkların önemli olduğu da bir gerçek. Telefonun kutusunda kulaklık çıkar mı, bu da şimdilik bir soru işareti doğrusu.

Ürünün kamera detayları, pil kapasitesi ve hızlı şarj desteği sunup sunmayacağı henüz belli değil. Bildiğiniz gibi yeni Samsung telefonlarda artık şarj adaptörü göremiyoruz. Bu gelenek, tüm Samsung telefonlarda devam edecek mi, bu da başka bir soru işareti. Çünkü bu konuda eleştiriler de var.

Galaxy A34 hakkında yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler:

>> 2022 Yılının En İyi Oyunları Açıklandı!