Samsung Galaxy Buds Pro tanıtım için gün sayıyor

Samsung Galaxy Buds Pro tanıtım için gün sayıyor

samsung galaxy buds pro
Google News Abone Ol

Samsung’un yakında tanıtılması beklenen Galaxy Buds Pro TWS kuaklığının resmi destek sayfası görüntülendi. İşte tüm detaylar.

Samsung’un 14 Ocak 2021’de S21 ailesi ile birlikte tanıtılması beklenen modeli Galaxy Buds Pro hakkında bir çok detay belli oldu. Geçtiğimiz aylarda, yeni modelin Galaxy Buds Beyond olacğaına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Fakat Endonezya Telekom Sertifikasyonu’nda SM-R190 model numarası ve CCC belgesi ile Galaxy Buds Pro ismi ile piyasaya sürüleceği kesinleşti. Galaxy Buds Plus modelinin yerine geçmesi beklenen Buds Pro’nun, yerine geçeceği model ile benzer fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Buds Pro neler sunacak

14 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan UNPACKED etkinliğinde Galaxy S21 ailesinin yanı sıra, Galaxy Buds Pro modeli de tanıtılacak. Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Buds Pro’nun tanıtım tarihinin de yaklaşması ile resmî sitede de ayrıntılar görülmeye başlandı. Samsung’un destek sayasında SM-R190 model numarası ila görülen Galaxy Buds Pro’nun, Almanya ve İngiltere destek sayfalarında görüldüğü biliniyor. Fakat destek sayfasını incelediğimizde, yeni modelin yalnızca model numarası görülüyor. Cihaz hakkında henüz farklı bir ayrıntının paylaşılmadığını görmekteyiz.

galaxy buds pro render

Tasarım görsellerini incelediğimizde, yeni modelin Galaxy Buds Plus ile benzer tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz. Fakat tasarımının yanı sıra, yeni model Galaxy B­uds Pro, Plus modeline göre daha iyi özellikler sunacak.

samsung galaxy buds pro

İddialara göre yeni model, üç farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Bunlar; siyah, gümüş ve mor renkleri olacak. Cihazı diğer modellerden ayıran en özenli özellik ise Aktif Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği ile karşımıza çıkacak. Bu yüzden yeni AirPods modellerine rakip olabilecek diyebiliriz.

samsung galaxy buds pro

Cihaz, oyuncular için düşük gecikme modu sunacak. Aynı zamanda, kulaklıklar, 57 mAh pile, şarj kutusu ise 472 mAh pile sahip olacak Bu sayede uzun süreli kullanım amaçlanacak.

Henüz tanıtım tarihi kesinleşmeyen fakat 14 Ocak tarihinde S21 ailesi ile tanıtılması beklenen, Samsung’un yeni TWS kulaklığı Galaxy Buds Pro’nun özelliklerini inceledik. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni sızıntılar geçekleşecektir.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S21 serisi fiyatları sızdırıldı!

>> 6.000 mAh devasa bataryalı Samsung Galaxy M12, FCC’de görüldü!


CEVAP VER