Samsung Galaxy M04 Sudan Ucuz Olacak!

Samsung Galaxy M04

Samsung Galaxy M04 modelinin fiyatı sızdırıldı. İşte ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un Galaxy M serisi modellerinin, özellikle fiyat performans bazında değerlendirdiğimizde ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Ülkemizde popüler Samsung serilerini incelediğimizde ise, genellikle A serisi modelleri karşımıza çıkıyor. Her ne kadar M modelleri Türkiye’ye giriş yapsa da, özellikle Hindistan için piyasaya sürülen akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat yakın zamanda Hindistan’da satışa sunulacak olan Galaxy M04 modeli, sunduğu performansa göre uygun bir fiyattan satışa çıkacağı için Türkiye’ye de giriş yapması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy M04 modeline ilişkin bazı teknik ayrıtılar sızdırılmıştı. Fiyatının uygun olacağına dair bilgiler ortaya çıksa da net bir rakam verilmemişti. Sonunda Samsung Galaxy M04 modelinin fiyat bilgisi ortaya çıktı. Her ne kadar ortaya çıkan fiyat bilgisi Hindistan’a ait olsa da, ülkemizde satışa sunulduğu takdirde vergileri eklesek dahi, piyasadaki en uygun akıllı telefonlar arasında yer alacağını tahmin ediyoruz. İşte Samsung Galaxy M04 modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy M04 Sudan Ucuz Olacak!

Samsung Galaxy M04

İddialara göre Galaxy M04 modeli, 9000 RS’lik bir fiyat etiketine sahip olacak. 9000 RS’lik fiyatı Türk Lirası’na çevirdiğimiz takdirde, 2.000 TL’lik bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Tabii ki ülkemizde vergi yükünün de fazla olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Samsung Galaxy M04 modelinin, 4000-5000 TL bandında satılacağını öngörüyoruz. Yeni modelin ülkemize giriş yapıp yapmayacağına dair henüz ortada bir sızıntı bulunmuyor. Fakat rakiplerine göre uygun fiyata sahip olan güçlü bir model olduğu için, ilgi gören modelleri arasında yer alacaktır. Bu yüzden Samsung Türkiye, söz konusu modeli, ülkemize de getirebilir.

Samsung Galaxy M04 modeli, MediaTek imzası taşıyan Helio G35 yonga seti ile gelecek. 5G bağlantı desteğine sahip olmasa da 4G bağlantısının ülkemizde kullanılan hızlı bağlantı teknolojisi olduğu için tercih edileceğini tahmin ediyoruz. Ekran tarafında ise uygun fiyatlı akıllı telefonlarda sıklıkla karşımıza çıkan 720p’lik bir ekran çözünürlüğü yer alıyor. Bu ekranın da yine kendi fiyatına göre yeterli olacağını söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Elon Musk Çip Takma Projesinde Yeni Bir Aşamaya Geçti: Neuralink Ameliyata Başladı