Samsung Galaxy S23 FE Lansman Tarihi Belli Oldu!

Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE modelimin lansman tarihi belli oldu. İşte Türkiye’ye de gelecek yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung’un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S23 FE, Hindistan’da yaklaşıyor. Geçtiğimiz hafta Amazon.in, bu telefon için özel bir tanıtım sayfası oluşturarak Ekim ayında Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Şimdi ise Samsung’un Hindistan şubesi, Galaxy S23 FE’nin resmi satış tarihini açıkladı: 4 Ekim. Bu duyuru, Koreli teknoloji devinin resmi hesabında paylaşılan görsel ve metinle geldi. Görsel, “Yeni Destan” ve “4 Ekim’de Başlıyor” mesajlarına sahip ve üç kamerayı gösteriyor. Bu kamera düzenlemesi, Galaxy S23 FE’nin referansı olduğunu doğruluyor.

Samsung Galaxy S23 FE Lansman Tarihi Belli Oldu!

Samsung, Galaxy S23 FE’nin özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak söylentilere göre bu akıllı telefon 6,4 inç büyüklüğünde, 120Hz yenileme hızına sahip bir Full HD+ Dinamik AMOLED ekrana, 6GB veya 8GB RAM’e, 128GB veya 256GB depolama kapasitesine ve 25W hızlı şarj destekli 4.500mAh bataryaya sahip olacak. Ayrıca, bu telefon bölgesine bağlı olarak Snapdragon 8 Gen 1 veya Exynos 2200 yonga seti ile güçlendirilecek. Selfie meraklıları için 10MP’lik bir ön kamera bulunacak, arka tarafta ise 50MP birincil kamera (OIS ile), 12MP telefoto ve 8MP ultra geniş açı kamerasıyla üçlü bir kamera kurulumu yer alacak.

Galaxy S23 Ultra

Buna ek olarak, Samsung aynı tarihte yeni bir Galaxy Tab’in ve Galaxy Buds FE’nin de Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Galaxy S23 FE, renk seçenekleri açısından da geniş bir yelpazede sunulacak. Ancak, bu telefonun kesin özellikleri ve fiyatı hakkında net bilgilere henüz ulaşılamadı. Gala­xy S23 FE’nin Hindistan lansm­anı yaklaşırken, Samsung severler bu heyecan verici akıllı telefonun neler sunacağını bekleyişle izliyorlar.

Samsung Galaxy S­23 FE’nin Türkiye’de satışa sunulacağı fiyat hakkında henüz bir sızıntı bulunmuyor. Fakat S20 FE gibi Türkiye’de de satışa sunulan modeller ile kıyasladığımız zaman, seriye ait diğer modellere göre daha uygun fiyata sahip olacağına eminiz. Önümüzdeki günlerde daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Biletinial, İBB Şehir Tiyatroları’nın Online Etkinlik Biletleme Partneri Oldu