Samsung Galaxy S23 Fortnite’da Görüldü!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 modeli Fortnite oyununda görüntülendi. İşte devasa tasarım ile sunulan iki marka arasındaki reklamın görüntüleri.

Samsung Galaxy S23 serisi, geçtiğimiz haftalarda tanıtılmıştı. 1 Şubat tarihinde tanıtılan seri ile birlikte Türkiye’de de dahil olmak üzere birçok ülkede söz konusu serinin tanıtıldığını belirtelim. Seriye ait üç model satışa sunuldu. Tıpkı geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen modellerde olduğu gibi, Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra modelleri karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy S23, serisinin, hem kamera performansı tarafında özellikle düşük ışık tarafında sergilemiş olduğu performans ile, hem de Qualcomm anlaşması ile karşımıza çıkan yüksek performanslı işlemcisi ile sevildiğini söyleyebiliriz. Uzun süredir duyurmak ve reklamını yapmak üzerine çalışmalar yapan Samsung, bir zamanlar Dünya’yı kasıp kavuran Battle Royale türündeki en unutulmaz oyunlardan biri olan Fortnite ile anlaştı. Bu anlaşma çerçevesinde oyunun belirli bölümünde Samsung Store ve devasa bir S23 tasarımı yer aldı. İşte tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Fortnite’da Görüldü!

Samsung Galaxy S23

Samsung, Galaxy S23 amiral gemilerini metaverse’ye getiren popüler oyun Fortnite ile bir ortaklık duyurdu. Şirket, oyuncuların akıllı telefonlar gibi çeşitli cihazlarla etkileşime girebileceği Samsung Adası’ndaki Samsung SmartCity mağazasını tanıtıyor. Samsung Galaxy S23 artık Fortnite’ın bir parçası.

Samsung Galaxy S23

İsim haritası, oyun içi cihazlarla etkileşime geçmek ve Fun Game Quest’i gizlice oynamak için 8526-668-9508 koduyla mevcuttur. Her turda haritada Galaxy S23 cihazlarını bulmanız ve onları yakalamanız gerekiyor. Samsung Galaxy S23 artık Fortnite’ın bir parçası. Samsung Latin Amerika pazarlama direktörü Arthur Wong, metaverse’nin iletişim kanallarının sürekli güncellenmesi gerektiğini ve Fortnite ile ortaklığın şirketin “mesajlar, ürünler ve kişilerle yüksek hızda” bağlantı kurmasını sağladığını söyledi. . ” . daldırma.” Samsung Galaxy S23 artık Fortnite’ın bir parçası. Genel oynanış Galaxy S23’ün yetenekleri için de iyileştirildi.

Samsung Galaxy S23

Kullanıcılar yakınlaştırma özelliğiyle daha uzağı görebilir ve ayrıca oyuncuların oyun oynamasını sağlayan bir Nightography düğmesi vardır. Basın açıklamasında “Galaktik ekosistemin başka bir boyutunu vurgulayan” Knox düğmesi de yer aldı.

İlgili Haberler

>> PayTR’ın yeni CEO’su Merve Tezel oldu