Samsung Galaxy S23 Ultra Dayanıklılık Testi: Yeni Test Videosu!

Galaxy S23 Ultra

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonlarından Galaxy S23 Ultra, şu günlerde dayanıklılık testleriyle gündemde. Geçtiğimiz gün, ürünün testlere sokulduğu bir videoyu sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de bir başka test videosu geldi. Bakalım Galaxy S23 Ultra dayanıklılık testi sonucunda neler olmuş…

Yeni bir gün ve yeni bir Samsung Galaxy S23 Ultra dayanıklılık testi videosu yayınlandı. 6.8 inç değerde ekrana sahip olan cihaz, gücünü Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden alıyor. Kamera tarafında 200MP değerde bir çözüm sunarken, pil tarafında da 45w kablosuz hızlı şarj destekli 5000mAh kapasitesi var.

Samsung Galaxy S23 Ultra dayanıklılık testi videosu

YouTube’daki JerryRigEverything kanalı, Galaxy S23 Ultra dayanıklılık testi videosu yayınladı.

Video itibarıyla notlar paylaşmamız gerekirse…

– Testi yapan kişi, öncelikle ekrana bir bant yapıştırarak seviye numaralandırması yapıyor ve farklı seviyelerde baskı uygulayarak ekranı çizmeye çalışıyor. Gorilla Glass Victus 2 korumasının bulunduğu Galaxy S23 Ultra, 6. seviyeye gelindiğinde çizilmelere engel olamıyor.

– Cihazın çerçevesi ve tuşları, metal malzeme kullanılarak hazırlanmış. Tuşlar, bir falçata yardımıyla yerlerinden sökülebiliyor.

– S-PEN, pek çok noktada önemli çözümler sunabiliyor, ama çok da dayanıklı bir ürün değil. Ufak bir esneme sonucunda kırılabilir.

– Testi yapan kişi, telefon ekranını bir süre çakmakla yakıyor, ama buna rağmen ekran neredeyse hiç hasar almıyor ve çalışmaya devam ediyor. Tabii böyle şeyleri yapmanızı önermiyoruz.

– Peki telefonu ellerinize alıp kırmaya çalışsanız ne olur? Videoya göre telefonu esnetmek bile çok zor.

Samsung Galaxy S23 Ultra Dayanıklılık Testi: Yeni Test Videosu!

Görüldüğü üzere Galaxy S23 Ultra dayanıklılık testi videosu, dün paylaştığımız video gibi biraz korkutucu. Eğer Galaxy S23 Ultra almayı düşünüyorsanız, onu kaliteli bir kılıfla kullanmanızda yarar var. Zira ilk düşüşünde ciddi hasarlar alabilir.

Ürünün 256GB dahili depolamalı versiyonu, şu an ülkemizde 41 bin TL satış fiyatı etiketiyle ön siparişte bulunuyor. Daha fazla detay için buraya tıklayarak ürünün resmi sayfasına göz atabilirsiniz.

Peki siz bu testler hakkında ne düşünüyorsunuz? On binlerce lira ödedikten sonra cihazınıza böyle şeyler yapabilmeye cesaret edebilir misiniz? Bizce yapmazsanız daha iyi. Hem cihazınız hem de sizin güvenliğiniz için.

İlgili Haberler

>> Coca Cola Telefonu Duyuruldu: Realme 10 Pro Coca-Cola Edition