Samsung Galaxy Z Flip 5 Devasa Arka Ekran İle Ortaya Çıktı!

Galaxy Z Flip 5

Samsung Galaxy Z Flip 5 modelinin yüksek çözünürlüklü render görüntüleri ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılacak model hakkında tüm detaylar.

Samsung Gakaxy Z Flip serisinin önümüzde aylarda tanıtılacağını biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Z Flip 5 modelini, arka tarafında kameralarının yanında yer alan ekranın, serinin önceki modeline göre daha büyük olacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat henüz ortaya çıkan bir görsel yer almıyordu. Sonunda Z Flip 5 modelinin tasarım ayrıntıları ve yüksek çözünürlüklü render görselleri ortaya çıktı. Söz konusu modelin önümüzdeki aylarda Galaxy Z Fold 5 modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Galaxy Z Fold 5 modelinde köklü bir değişiklik söz konusu olmasa da Galaxy Z Flip 5 modelinin üzerine daha çok düşüldüğü, üzerinde daha çok çalıştığı görülüyor. Cihazın tasarım ayrıntılarının yanı sıra teknik özelliklerine dair de ortaya çıkan detaylar mevcut. Ağustos ayında tanıtılacak olan Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefonlarının Türkiye’ye de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. İşte yen i modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar. 

Samsung Galaxy Z Flip 5 Devasa Arka Ekran İle Ortaya Çıktı!

Galaxy Z Flip 5

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan detaylı Samsung Galaxy Z Fold 5 görsellerinin ardından sıra Galaxy Z Flip5’e daha yakından bakmaya geldi. Ancak, bunun Z Flip5’i bir işlemede ilk kez görmediğimize dikkat etmek önemlidir. Galaxy Flip 5 ‘e ait olduğu iddia edilen görsel Galaxy Flip 5‘e ait olduğu iddia edilen görsel Galaxy Flip 5’e ait olduğu iddia edilen görsel mevcut Flip4, ancak yenisi tamamen düz bir tasarım gösteriyor.

Galaxy Z Flip 5

Ayrıca, yeni harici ekran geometrisine uyum sağlamak için kamera yönü artık dikey yerine yataydır. Yeni menteşe tasarımıyla ilgili söylentiler de doğru olabilir. Bu renderlarda da görebileceğiniz üzere telefonun iki yarısı arasındaki boşluk neredeyse yok denecek kadar az. Menteşenin tasarımı kesinlikle değişti ve daha düz görünmesini sağladı. Samsung’un bu sefer düz çerçeveleri tercih etmesinin nedeni bu olabilir. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Sony PS5 Rekor Kırdı: Pazarın Lideri!