Samsung işletme paketi resmi olarak duyuruldu

Samsung işletme paketi resmi olarak duyuruldu

PAYLAŞ
Samsung işletme paketi

Samsung Electronics, Türkiye’nin de dahil olduğu Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki KOBİ’lerin dijital ve mobil kapasitelerini artırarak desteklemek için geliştirilen, yeni bir bulut temelli B2B platform olan Samsung işletme Paketi ’ni resmi olarak duyurdu.

Türkçe olarak kullanılabilen Samsung işletme Paketi, platforma dahil olan işletmelere çok çeşitli ve faydalı uygulamalardan ücretsiz olarak yararlanma imkanı sağlayacak. Kullanıcının tercihlerine göre kişiselleştirilebilen E-anket, E-Menu, Coğrafi Raporlama ve benzeri daha pek çok uygulama önceden tanımlanan şirkete ait tüm Samsung akıllı telefon ve tablet cihazları üzerinden uzaktan kullanılabilecek. Türkiye’deki KOBİ’ler  tüm uygulamalara https://www.mobilebusinesssuite.com/tr  websitesi üzerinden ulaşabilecekler.

Samsung işletme Paketi ile Girişimciliği Teşvik Etmek

Samsung’un mobil piyasa ölçümlerine göre KOBİ’ler MENA B2B piyasasının %56’sını temsil ediyor. Ayrıca bu KOBİ’ler; mobil çözümlere uyum sağlama, ihtiyaçları için uygun dijital araçlardan haberdar olma, mevcut uygulamaların her geçen gün artan maliyetleri, iş ortaklarının yönetimindeki zorluklar ve gerekli altyapının bulunmayışı gibi ortak sorunlardan şikâyetçiler. Bu durum Küresel Girişimciliği İzleme (GEM) tarafından kaydedilen ve MENA bölgesinde yeni bir işletme kurmak isteyen katılımcıların %70’inin; bu süreçleri aşamadığını gösteren sonuçlarla da teyit ediliyor.

Web Portal: Kişiselleştirilebilir, Yönetilebilir ve Hızlı

Samsung İşletme Paketi kullanıcı dostu portalı üzerinden KOBİ’ler için kolay kullanımlı, tam ihtiyaca yönelik, kurumsal çözümler sunuyor. Web portalı KOBİ’lerin uygulamaları kendi logolarıyla kullanarak marka bilinirliklerini sürdürmelerine imkân sağlıyor.

Web portalı ayrıca kullanıcıların kişiselleşmiş işletme uygulamalarını istedikleri an; istedikleri yerden yönetmelerine imkân veriyor. İşletmelerin izleme ve performans değerlendirmesine verdikleri önemi dikkate alan Samsung İşletme Paketi; işletme uygulamalarının performansını değerlendirmeye imkan sağlayan bir rapor çıktısı alma işleviyle geliyor.

İşletme Uygulamaları: Sezgisel ve Kullanıma Hazır

Bulut temelli platform, işletmelerin doğrudan doğruya Samsung akıllı telefon ve tabletler üzerinde kullanıma hazır hale getirecekleri ve anında yayınlayabilecekleri etkinliklerini geliştirebilen; kullanımı kolay uygulamalara yönlendiriyor. Samsung İşletme Paketi KOBİ’lere en çok ilgi gören altı B2B uygulamasının yanı sıra ilave uygulamalardan ve gelecekte uygulamaya geçmesi planlanan yeni özelliklerden yararlanma imkânı sunuyor.

  1. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerin memnuniyetini etkin bir şekilde ölçen, geri bildirimin ve promosyonların duyurulması için müşteri iletişim bilgilerinin toplanmasını sağlayacak, işletme başarısında temel rol oynayan çalışmayı yöneten uygulama.
  2. Müşteri Anketi: KOBI’lerin müşterilerini daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmaları için özelleştirilebilen sorular ile anket hazırlayıp uygulamalarına imkân veren uygulama.
  3. E-Afiş/Reklam: KOBİ’lere  Samsung akıllı telefon ve tabletler vasıtasıyla müşterilerine reklamlarını ve promosyonlarını dijital yolla ulaştırma imkanı veren uygulama
  4. E-Menu/Katalog: İşletmelerin pek çok rakip arasından öne çıkmak için müşterilerine dijital yolla müşterilerine basit ve açıklayıcı menüler veya kataloglar yoluyla kendilerini tanıtma ve diledikleri gibi dizayn etmelerine imkan veren uygulama. 
  5. Coğrafi Raporlama: KOBİ’lerin farklı coğrafi noktalardaki saha çalışanlarının işe başlama ve bitiş saatleri; tam konum ve geçirilen süre hakkındaki raporları almalarına imkan veren uygulama.
  6. Sim Lock: Yetkisiz bir SIM Kart kullanıldığında işletme cihazlarını kilitleyen ve yetkisiz erişimi engelleyen güvenlik uygulaması.

Yeniden yapılanan Biznet Bilişim ’e yeni Genel Müdür


CEVAP VER