Samsung Yeni Galaxy Tab4 Serisini Piyasaya Sunuyor


Yeni nesil Galaxy tablet serisi zarif ve hafif tasarımıyla, tüm aileniz için olağanüstü bir multimedya deneyimi sunuyor

Samsung Electronics, her yaştan kullanıcıya hitap eden yeni nesil Galaxy Tab4 serisini tanıttı. Yeni Galaxy Tab4 serisi, zarif ve daha portatif tasarımıyla sıradışı bir multimedya deneyimi sunuyor ve içerik görüntülemek ve sevdiklerinizle paylaşımda bulunmak için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Galaxy Tab4 7.0

10.1 inç, 8.0 inç ve 7.0 inç ekran boyutlarıyla sunulan Galaxy Tab4 serisinin canlı, 16:10’luk WXGA ekranı kullanıcıların video izleme, oyun oynama veya dijital içerikleri okuma deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Çoklu-Pencere işlevi sayesinde de kullanıcılar uygulamalar ve pencereler arasında rahatça geçiş yapabiliyor ve içerikleri kolaylıkla sürükleyip bırakabiliyorlar.

Galaxy Tab4 10.1_01
Eğlenceli ve Paylaşılabilir Hizmetler

Yeni Galaxy Tab4 serisi, kullanıcıların içeriğe erişimlerini ve arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını sağlayan birçok eğlenceli ve paylaşılabilir hizmetle donatılmış:

  • Group Play: Kullanıcılar sevdikleriyle gerçek zamanlı olarak müzik dinleyebiliyor, belge paylaşabiliyor ve oyun oynayabiliyor.
  • Samsung Link: Her zaman, her yerde akıllı cihazlar arasında içerik paylaşmayı, dinlemeyi ve izlemeyi mümkün kılıyor.
  • WatchON: Herhangi bir cihazda, evde veya dışarıda TV ve film izlemeye olanak tanıyor.

Galaxy Tab4 8.0_01

Zarif tasarım ve maksimum taşınabilirlik

Galaxy Tab4 serisinin tamamında kullanılan dokulu arka kapak seçkin bir görünüm ve dokunma deneyimi sunuyor. İnce ve hafif bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab4; 10.1 inç, 8 inç ve 7 inç’lik  modelleriyle son derece portatif bir kullanım olanağı sağlıyor.

VMware’den Yeni Çözüm: Horizon 6