Samsung’un Kurumsal İş Çözümleri

Samsung’un Kurumsal İş Çözümleri

PAYLAŞ

Samsung kurumsal iş çözümlerinde hızlı bir başlangıç yaptı. Hedefi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ürün portföyünü arttırmak ve çözümlerini kurumlara sunmak. En çok üzerinde durduğu nokta ise nesnelerin İnterneti.

Internet of Things (IoT) veya Türkçe adıyla “Nesnelerin İnternet’i”. Günümüzde birçok şirket bu yeni akıma yatırım yapmaya başladı. Bu akım sayesinde kurumlar daha yenilikçi ve işbirlikleri daha güçlü hale gelebiliyor. Samsung bu alanı iyi görmüş olmalı ki iş çevrelerine ait çözümlerini bu ekosistemi üzerinde oluşturdu. Öyle ki Samsung’un çözümleri, müşterilerine daha yüksek bir üretkenlik ve verimlilik vaat ediyor. Enerji kullanımı çok daha etkin olacağı gibi, birçok alanda da işleyişler anlamında ciddi adımlar atılabilecek. Tabi bu iş bu kadar kolay değil. Platformlar arasında bir uyum oluşturulması şart. Buna ek olarak verilerin güvenliği de sağlanmalı. Bununla birlikte de Nesnelerin İnterneti ekosistemi ciddi anlamda kabul görülmeli.

Samsung tüm bunları Samsung Business markası altında sunmayı hedefliyor. Oluşturduğu portföy arasında kurumlara özel uygulamalar, Eğitim, Otel, Sağlık, Finans, Ulaşım ve Uçtan uça iş çözümleri yer alıyor.

Samsung Business Ekosistemi

Samsung’un bu yeni ekosistemi birçok Samsung iş çözümlerini tek bir çatı altında topluyor. Güvenlik için geliştirilen Samsung Knox’tan tutun, kurumların mobil çözümlerinin kontrolünü sağlayan Smart Signage çözümünden, büyük kurumlara sunulan baskı çözümlerine kadar olan tüm çözümler, kurumlar için özel olarak optimize edilmiş durumda.

Samsung, Samsung Business markası altında iş çözümleri, kurumsal iş güvenliği, kalite ve güvenirlilik sunmayı hedefliyor. Öyle ki oluşturduğu çözümlerle, müşterilerin belirlediği hedeflere, zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlama peşinde.

Bu yüzden de bu ekosistemini altı alt kategoriye (Perakendecilik, Eğitim, Otel, Sağlık, Finans, Ulaşım)

Evinize Yakın Bir İş Bulmak Artık Hayal Değil : Job Angel

 


CEVAP VER