SAS’ın İş Ortakları Ödül Töreni’nde Ödüller Sahiplerini Buldu

SAS’ın İş Ortakları Ödül Töreni’nde Ödüller Sahiplerini Buldu

PAYLAŞ

İş Analitiği ve İş Zekâsı Alanında Öncü Çözümler Sunan SAS Türkiye’nin Four Seasons Bosphorus Otel’de Bu Yıl İkincisini Düzenlediği İş Ortakları Ödül Töreni, Her Biri Alanlarında Uzman İş Ortaklarının Katılımıyla Gerçekleşti.

SAS Türkiye, Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlediği etkinlikte iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte, 2013 yılında SAS Türkiye ile başarılı projeler gerçekleştiren firmalar ödüllendirildi.

SAS ve Partnerler

SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli’nin açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, SAS Türkiye ekibinin iş ortakları ile gerçekleştirdikleri projelere değinerek teşekkür etmesiyle devam etti. Hakan Erdemli konuşmasında, son yılda elde edilen rekor başarılarından, büyüme oranlarından ve rakamsal verilerden bahsederken, SAS ile beraber yetkin iş ortaklarıyla büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

sas

Törende ödüller, SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli, İş Ortakları Kanal Satış Müdürü Özlem Köklü Avcı ve Profesyonel Hizmetler Müdürü Ali Yazgan tarafından on farklı kategoride verildi.

Trend Micro ve VMware Bulut Güvenliğinde Çıtayı Yükseltiyor

CEVAP VER