Sennheiser Momentum Wireless 3 kulaklığın IFA’da lansmanı yapıldı

Sennheiser Momentum Wireless 3, kulaklık, IFA

Ses teknolojisinin lokomotif markası Sennheiser, müzikleri Momentum Wireless 3 ile hiç olmadığı kadar mükemmelleştiriyor. Berlin’de düzenlenen Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nın ilk gününde lansmanı yapılan kulaklık, etkinliğin en dikkat çeken ürünlerinden oldu.

En iyiye sahip olmayı isteyenler için tasarımlar yapan Sennheiser Momentum Wireless 3 ile bir adım daha öne gidiyor. Yeni ve alanının en iyisi olan kulaklık, dengeli, derin ve stüdyo kalitesindeki netliğe, ahenge sahip ses sunuyor. Şarkılardaki tüm coşkulu bass vuruşları ya da sakin, hafif melodiler, stüdyoda kaydedildiği haline en yakın olarak sanki şarkıyı canlı dinliyormuş gibi Sennheiser Momentum Wireless 3 ile kulaklara geliyor. Ultra şık tasarımıyla, kulağın yapısına en uygun ergonomiyle tasarlanan kulaklık, tek bir dokunuşla telefonunuzun sesli asistan özelliğini de aktif edebilme özelliğine sahip. 

Sennheiser Smart Control uygulaması ile Momentum Wireless 3’te de farklı gürültü engelleme profilleri arasında geçiş ve ekolayzır ayarı yapılabiliyor. TILE teknolojisi de kulaklığa bir artı daha katıyor. Bu teknoloji sayesinde kulaklığın şarjı bitse bile nerede olduğunu görebiliyor; hiç aramaya gerek kalmadan nerede olduğunu bulabiliyorsunuz. 

Müzik tutkunları için tasarlandı 

Zaman ya da mekan fark etmeden müzik tutkusunu yaşamayı sevenler için yaratılan yeni Momentum Wireless 3, sezgisel yapısı sayesinde akıllı bir kulaklık olarak tasarlanmış. Günlük çalma listesi oluştururken, telefon cevaplarken ya da müzik dinlerken otomatik aç/kapa ve akıllı durdurma özellikleri sayesinde müziğinize anında ulaşabiliyor. Uzun uzun müzik dinleyenler Sennheiser Momentum Wireless 3 sayesinde hayatın akışını da kaybetmiyorlar. 

Gürültüden uzak ses kalitesi

Ses teknolojisinde dünyanın en kaliteli ürünlerini sunan Sennheiser, Momentum Wireless 3’te bir önceki seriye göre daha da geliştirilmiş olan aktif gürültü engelleme özelliğini getiriyor. Üç farklı mod ile çalışan özellik sayesinde farklı ortamlardaki farklı gürültülerden sıyrılabiliyorsunuz. Kulaklıktaki transparan duyma özelliği ile de yakın çevrenizde olan bitenden kopmadan müziğin keyfi çıkarılabiliyor. 

Ergonomik tasarım 

Kafa üstü olarak kullanılan Sennheiser Momentum Wireless 3, hafif ve ergonomik tasarımıyla üst düzey rahat kullanım sağlıyor. Hakiki deri kulak yastıkları ve taç yastığı ile uzun süreli kullanıldığında bile konforundan taviz vermiyor. Üçlü buton yapısıyla kontrol edilebilen kulaklık, Smart Control uygulama desteği, TILE ile kaybolduğunda bulabilme, aynı anda 2 kulaklığa bağlanabilme, 3 yönlü çağrı özelliği, USB üzerinden ses iletim desteği, Audio over USB özelliği ile farklılaşıyor.

Momentum Wireless 3 ’e ilgi büyük

Sennheiser Momentum Wireless 3, Berlin’de düzenlenen Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nın ilk gününde tanıtıldı. 1924 yılından beri teknoloji sektörünün önde gelen markalarının kendilerini gösterdiği ve meraklılarının katıldığı fuar, şimdiye dek alanında tarihi sayılacak ürünlerin de ilk görüldüğü yerlerden biri olarak kabul ediliyor. Geçtiğimiz yıl 245 bin ziyaretçiye ve 1 buçuk milyon buluşmaya ev sahipliği yapan IFA, bu sene de teknolojideki yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Fuar 11 Eylül’e kadar devam edecek.

Sennheiser Momentum Wireless 3, Satış Fiyatı, 2.999 TL

Geleceğin Sistem ve Ağ Mühendisi olma şansı!